Box Office: Shubh منگل Zyada Saavdhan و Bhoot شاهد یک پرش در روز 2!

Box Office: Shubh منگل Zyada Saavdhan و Bhoot شاهد یک پرش در روز 2! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 16:01 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Ayushmann, را Shubh منگل Zyada Saavdhan و ویکی Kaushal Bhoot قسمت 1 – خالی از سکنه کشتی ممکن است شروع کند اما برداشت تا سرعت در بلیط ویندوز در 2 روز!

Picture Courtesy: YouTube

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: یوتیوب

Ayushmann, را Shubh منگل Zyada Saavdhan و ویکی Kaushal Bhoot قسمت 1 – خالی از سکنه کشتی ممکن است شروع کند اما برداشت تا سرعت در بلیط ویندوز در 2 روز! اجازه دهید بحث در مورد Bhoot اول. تاریخ می گوید اکثر فیلم های ترسناک در هند واقعا به خوبی دریافت منتقدان. و در زمان های اخیر فیلم هایی مانند Haunted 3D Raaz – بعد سوم و حتی 1920 نمونه هستند و تمام رفت و در به انجام این کار واقعا خوب تجاری.

به نظر می رسد ویکی Kaushal را Bhoot نیز در همان چمن. آن را دریافت واکنش از داوران اما استقبال مخاطبان در روز دوم نشان می دهد آن را در جاده ها به پذیرش. Taran Adarsh نوشت: در مورد این مجموعه و گفت: این فیلم مناسب و معقول در توده مدارات و نیاز به پوشش زمین را از دست داد در روز 3.

نگاهی به:

و اکنون مردی که به ندرت می توانید اعتصاب غلط توجه, Ayushmann,. با Shubh منگل Zyaada Saavdhan او به نظر می رسد دنده به خود را ارائه هشتم آمار در یک ردیف و اثبات می شود بهترین شرط بندی در بالیوود در حال حاضر. Adarsh نوشت: این فیلم برای eyeing 34 کرور آخر هفته. یک نگاه حق در اینجا:

خوب هر دو فیلم به شدت مخالف خود را در گروه فیلم و ستاره دو تا از مهمترین بازیگران در این صنعت در حال حاضر است. به نظر می رسد ما در حال تمام مجموعه به دو فیلم های موفق در همان زمان!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im