خرید رپورتاژ

Box Office: ملنگ راهپیمایی جلوتر از Shikara در اولین آخر هفته – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 10, سال 2020, 14:49 IST | سرپرستان | بمبئی

Aditya Roy Kapur و Disha Patani را ملنگ انجام داده است نسبتا خوبی در اولین آخر هفته در جعبه های Vidhu وینود چوپرا Shikara باقی می ماند مناسب و معقول.

Picture Courtesy: Mid-day Archives

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

فیلمساز Mohit Suri را ملنگ بود بسیار بزرگتر باز آخر هفته در گیشه از مدیر Vidhu وینود چوپرا Shikara. در حالی که ملنگ جمع آوری تومان. 25.36 کرور در آن سه روز اول Shikara موفق تنها تومان. 4.95 کرور.

تجارت تحلیلگر Taran Adarsh در توئیتر خود نوشت: “#ملنگ سوابق مناسب و معقول آخر هفته… شاهد رشد در روز 2 و 3 اما پرش در روز 3 از دست رفته است… Multiplexes بهبود… انبوه مدارهای نمایشگاه… مهم برای حفظ شتاب در روزهای پنج شنبه… Rs. 6.71 cr نشسته تومان. 8.89 cr, Sun Rs 9.76 cr. مجموع: Rs. 25.36 cr. #هند biz.”

نگاهی به:

ملنگ ستاره آنیل کاپور, Aditya Roy Kapur, Disha Patani و Kunal Kemmu. Shikara معرفی Aadil خان و Sadia در مرکزی نقش و همچنین امکانات زندگی واقعی بازماندگان از خروج در حمایت از بازیگران.

در حالی که در مورد Shikara او گفت: “#Shikara شاهد رشد اما 3 روز کل کم است… باید تو دو برابر آن را در روز 1 عدد در روز 3… نیاز به ماندن قوی در روزهای هفته – در روز 1 یا محدوده حوالی – به نمره محترم هفته 1 تعداد… Fri تومان. 1.20 cr نشسته تومان. 1.85 cr, Sun Rs 1.90 cr. مجموع: Rs. 4.95 cr. #هند biz.”

در اینجا صدای جیر جیر:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de