Boston Legal بازیگر لیک بل پنج سال به بیماری صرع

Boston Legal بازیگر لیک بل پنج سال به بیماری صرع – سرگرمی

انتشار: Apr 18, 2020, 11:29 IST | سرپرستان | لس آنجلس

بل و همسرش, Scott Campbell, کشف, اخبار چند ماه پیش اما این بازیگر فقط آمدن به شرایط با تشخیص.

Lake Bell shared this photo on Instagram

لیک بل مشترک این عکس در Instagram

Boston Legal بازیگر لیک بل پنج سال تشخیص داده شده مبتلا به صرع.

بل و همسرش, Scott Campbell, کشف, اخبار چند ماه پیش اما این بازیگر فقط آمدن به شرایط با تشخیص, گزارش aceshowbiz.com.

او نوشت: on Instagram: “دختر من صرع دارد. این چند ماه به جمع آوری شجاعت به پست در مورد آن چرا که من نمی خواهم به تایید وجود آن را.”

“من هم نمی دانم که چرا من باید به اشتراک گذاری آن. چرا به یک دسته از غریبه ای ؟ با این حال در یک زمان که در آن ما هستند بنابراین جدا من طلب جامعه است. همه ما انجام دهد. ما می خواهید به یادآوری شود ما نه تنها در هر گونه واقعیت است.

“و بالاتر از همه من هستم… ممنون به یک شریک در @scottcampbell که با تحقیق و نشانهای است که به این تشنج شایسته دشمن. من اسکات و همراه با مراقبت از بی نظیر @childrensla را تسخیر آنها.”

او افزود: “برای نوا… بنابراین او مجبور نیست به گریه در ترس پس از او مکیده می شود به یکی. آنها مانند مهاجمان آمده است که بدون دعوت و نه هشدار. ما را برای مبارزه با نوا. برای آینده اش. برای فردا. برای امروز.”

بل گفت: این آغاز یک “سفر طولانی و من می خواهم/نیاز به یاد داشته باشید که من تنها نیستم. و اگر شما در حال برخورد با یک دوست با صرع, من آن را دریافت کنید… شما به تنهایی نیست.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im