بوریس جانسون نامزد اعلام تولد ‘سالم نوزاد پسر’

بوریس جانسون نامزد اعلام تولد ‘سالم نوزاد پسر’ – اخبار

انتشار: May 29, 2020, 16:30 IST | PTI | بمبئی

نخست وزیر و Symonds هیجان زده به اعلام تولد یک نوزاد سالم پسر در لندن یک بیمارستان در اوایل صبح امروز یک سخنگوی زن و شوهر گفت:

British Prime Minister Boris Johnson. Picture/Instagram Boris Johnson

نخست وزیر بوریس جانسون. تصویر/Instagram بوریس جانسون

نخست وزیر بوریس جانسون و نامزد کری Symonds اعلام کرد, تولد یک نوزاد سالم پسر’, تحویل در یک دولت-اجرای بیمارستان در لندن در روز چهارشنبه ، تولد اعتقاد بر این است کمی زود است اما هر دو مادر و نوزاد گفته می شود خیلی خوب انجام می دهند.

“نخست وزیر و Symonds هیجان زده به اعلام تولد یک نوزاد سالم پسر در لندن یک بیمارستان در اوایل صبح امروز یک سخنگوی زن و شوهر در روز چهارشنبه گفت:.

“هر دو مادر و نوزاد انجام می دهند بسیار خوب است. PM و Symonds می خواهم برای تشکر از فوق العاده بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) زایمان تیم سخنگوی گفت.

اخبار آید روز پس از جانسون, 55, بازگشت به 10 خیابان داونینگ در روز دوشنبه پس از بستری شدن در بیمارستان برای عوارض ناشی از COVID-19. او تا به حال شده است recuperating در Chequers حومه نشینی در Buckinghamshire, که در آن او پیوست باردار خود را نامزد.

Symonds گرفته بود به توییتر در اوایل این ماه به بیان او امداد در جانسون و ترخيص از بيمارستان با یک سری از کف زدن دست شکلک ها در کنار یک عکس از یک رنگین کمان است که به عنوان نماد حمایت از این کشور بیمه خدمات درمانی از طریق این دوره از بیماری همه گیر fightback.

32 سال از خودش قبلا شده بود از خود جدا با زن و شوهر سگ Dilyn پس از او توسعه علائم کروناویروس اما بعد نشان داد او در بهبود. این زوج نامزدی خود را اعلام کرده بود در پایان ماه فوریه هنگامی که آن را نیز نشان داد که آنها انتظار داشتند اولین بار نوزاد خود را در تابستان.

آخرین فرزند متولد شده از یک نخست وزیر بریتانیا متعلق به دیوید و سامانتا کامرون که استقبال فلورانس رز Endellion به خانواده خود را در ماه اوت سال 2010. Symonds, که با این نسخهها کار برای حفاظت از اقیانوس خیریه ملاقات جانسون در طول زمان به عنوان ارتباطات برای رئیس حزب محافظه کار.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de