خرید رپورتاژ

خسته شدم از قرنطینه? MTV Adda است که در اینجا به شما تشویق کردن! – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 17:04 IST | | بمبئی

اگر همه شما با حوصله قرنطینه, MTV Adda است که در اینجا به شما کمک کند!

MTV Adda Picture Courtesy: PR

MTV Adda تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

اگر ‘قرنطینه و لرز” است جدید خود را عادی اگر برونگرا در شما نفس نفس زدن برای برخی از هوا و اگر در خانه بماند’ پیام گرفته اند بیش از رسانه های اجتماعی خود را زمانی (سر و قلب و ذهن), MTV است که در اینجا به نجات. در حالی که ماندن در خانه’ است که قطعا نیاز به ساعت آن را خسته کننده نیاز نمی شود. برای کمک به ما را بیشتر از این اجتماعی فاصله و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از سرگرم کننده را به یکنواختی کانال شما را دعوت به دریافت از نزدیک و شخصی با مشهور مورد علاقه خود را از خانه ام تی وی هر روز تا تاریخ 14 آوریل. عضویت در #MTVAdda و آویزان کردن مورد علاقه خود را با عضو از MTV Fam در Instagram @mtvindia هر روز در 7 بعد از ظهر.

از بی باک OG Roadie Rannvijay Singha, زیبایی, با, مغز, Neha Dhupia, برای همیشه زرق و برق دار, Anusha Dandekar, به جسورانه و زیبا سوپر Ujjwala Raut و فوق العاده گلم VJ Gaelyn – سازمان دیده بان به عنوان شما را بیشتر دوست داشتم وبلاگ را آسان صفحه اصلی تمرینات و نکات زیبایی و تشویق شما تا برای برخی از پیچ جلسات رقص و آتش عاشق مواد غذایی در شما را با جالب پخت و پز راهنمایی در خانه. پیوستن به ارابه موسیقی نیز ace طراح Masaba Gupta بسیار شوخ Vikas Gupta, جذاب, Karan Kundra و suave Nikhil Chinapa! که نه همه بینهایت با استعداد EPR, Roadies شهرت آرون شارما Yukti Arora و MTV سوپر از سال برنده مانیل Pradhan را حفظ خواهد کرد شما رو و روز خود را کمی بیشتر سرگرم کننده تر از کار خسته کننده و از خانه معمول است. در اینجا شانس خود را به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به زندگی مورد علاقه خود را آنهایی که با #MTVAdda!

در حالی که ما همه گم شده دانشگاه ما محیط های اغذیه فروشی و چای tapris اینجا یک Adda برای شما را به بازدید در حالی که در خانه! بنابراین روشن کردن خود را شب و احیای انرژی خود را با خیره کننده مشهور خط تنها در #MTVAdda. برخی از طرفداران خوش شانس همچنین می توانید یک شانس را به بخشی از زندگی و تعامل خود را با علاقه و استعداد از خانه ام تی وی با درخواست از آنها سوال و نشان دادن مهارت های خود را در خانه بیش از حد!

ورود به Instagram دسته از @mtvindia هر روز در 7 بعد از ظهر تا 14 مارس و جدید خود را وارد کنید محل پاتوق برای حفظ سرگرم در حالی که در خانه!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان