بونی کاپور می شود صحبت کردن در مورد بازگشت او به عمل پست COVID-19 shutdown!

بونی کاپور می شود صحبت کردن در مورد بازگشت او به عمل پست COVID-19 shutdown! – سرگرمی

به روز شده: مارس 30, 2020, 07:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Coronavirus همه گیر به شدت تحت تاثیر بونی کاپور سه تولیدات آینده است که منجر به خود بستن.

Boney Kapoor. Image sourced from mid-day archives

بونی کاپور. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

به عنوان ما همچنان به نبرد این بهداشت جهانی فاجعه COVID – 19 فیلم و تلویزیون تولید است که در نهایت انتظار می رود برای از سرگیری عملیات پس از مختصری shutdown میان مستند. بودن جهان پرکار ترین صنعت فیلم هند تولید تا 2000 فیلم در هر سال و در حالی که هیچ روشن بازه زمانی را برای از سرگیری تولید کننده انجمن صنفی هند را ارائه کرده است اقدامات ایمنی برای recommencing در مجموعه شاخه به دولت این هفته است. بالیوود جشن تولید بونی کاپور که می تواند برای اعتبار دادن به ما چندین فرقه بازدید راست از سال 1987 کلاسیک آقای هند سلمان خان starrer می خواستم و بیشتر در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای بازگشت خود را به عمل است.

این بیماری همه گیر به شدت تحت تاثیر بونی کاپور سه تولیدات آینده که منجر به تعطیل از جمله Maidaan – the $25M بودجه فوتبال شامل Ajay Devgn که خود شرکت تا به حال ساخته شده است یک مجموعه ای بود که بعد از برچیده با توجه به مستند. مبارزه دشوار و زمان تولید تا به حال به او فرستاده بین المللی خدمه و استعداد بازگشت به خانه. چه دلخراش در اینجا این است که حتی پس از شروع تولید دوباره سازندگان را ماه به از نو خلق کردن 16 هکتار مجموعه.

در ضمن چه نگه داشتن کاپور مثبت در این زمان به چالش کشیدن خود در پروژه های دیگر – Valimai یک اکشن, درام, با Ajith Kumar و Vakeel سحاب feat. Pawan Kalyan. هر دو این پروژه ها خوردند انتظار می رود به بازگشت به بالا و در حال اجرا بسیار آسان تر است. حتی اگر این زمان دشوار فیلمساز است که واقعا خوش بینانه در مورد فیلم هندی صنعت تندرست.

باز در مورد Maidaan در حال تعطیل و چگونه او را به طرح آن در حال اجرا دوباره بونی کاپور گفت: “Maidaan است که بر اساس حوادث واقعی بین سالهای 1952 و 1962, همچنین شناخته شده به عنوان “دوران طلایی از فوتبال است.” این سوپراستار Ajay Devgn است که هند یکی از بهترین بازیگران. این یکی از بزرگترین فیلم در حال حاضر در حال تولید در هند پس از آن نیاز به یک بزرگتر-از-چشم انداز زندگی و با استعداد ترین طراحان در کشور ما است. ما ساخته شده است یک, هوای آزاد, مجموعه ای از پوشش 16 هکتار طرح در اطراف بمبئی با تمام زیرساخت های تولید. فقط به عنوان شلیک شد در جریان همه گیر آمار جهان است. ما تا به حال برای اطمینان از ایمنی ما تمام خدمه تا به حال برای متوقف کردن تمام دبستان ها و ارسال هر خانه است. این مجموعه در حال حاضر از هم جدا شده به عنوان باران با توجه به وارد در بمبئی. بازسازی را حداقل دو ماه که اولین شروع خواهد شد در ماه سپتامبر پس از تیراندازی شروع می توانید تنها در ماه نوامبر. این منجر به از دست دادن عظیم برای ما. خوشبختانه همه سرپوشیده و در فضای باز, آموزش بخشهایی از این فیلم به ضرب گلوله کشته شدند در لکنو و کلکته بنابراین در حال حاضر در می تواند.”

بیشتر به جزئیات در مورد Valimai و Vakeel سحاب بونی کاپور افزود: “Vakeel سحاب است یک بازسازی از ضربه زدن آمیتا باچان starrer صورتی این بار با سوپراستار Pawan Kalyan که به عقب بر روی صفحه نمایش پس از بیش از دو سال است. این یک درام اجتماعی با یک پیام قوی و ما فقط 10-15 روز عکسبرداری در انتظار. Valimai یک فیلم اکشن بازیگران Ajith Kumar آن اتفاق می افتد به او 60 فیلم. که یکی از 50 درصد کامل است.”

مسلمان تر از زندگی بوم بونی کاپور تولید 36 فیلم که با موفقیت ایجاد سحر و جادو بر روی صفحه نمایش بزرگ است.

زمانی که سوال در مورد آمازون خرید هفت هندی, ویژگی های است که تا به حال خود را در تئاتر منتشر لغو در طول مستند منجر به حدس و گمان وجود دارد که ممکن است بیشتر در معاملات از جمله در آینده گفت: “من معتقدم همه اشکال, نمایشگاه توزیع و مصرف خواهد شد شرکت وجود دارد. برای تولید کنندگان که فیلم آماده هستند و نمی توانید صبر کنید برای ناشناخته (زمانی که سینما باز خواهد شد) OTT سیستم عامل ارائه به خرید برتر حقوق دیجیتال به عنوان یک برکت و رحمت است. Streamers شده اند علاوه بر این بیش از دو ماه گذشته. این روند به بر روی تقاضا است که در اینجا به ماندن و تسریع طناب برش در هند است.”

باز در مورد تاثیر مستند در سطح وسیع تری صنعت کاپور می گوید: “تاثیر این بیماری همه گیر در فیلم سرگرمی در هند است که در حال حاضر تولید حدود 2000 فیلم از یک سال است برای رفتن به شدید. ما شاهد توقف کامل همه فعالیت ها در سراسر, تولید, نمایشگاه و توزیع. سینماها تعطیل هستند. تولید را متوقف کرده است. از این رو شرکت های توزیع ، این به این معنی که شرکت ها در این صنعت خواهد شد و گزارش صفر درآمد و ضرر و زیان. از یقه سفید مدیران به روزانه دستمزد حقوق بگیران همه رو به یک کاهش در حقوق و/یا زیان کار است.”

اعتماد به نفس در مورد فیلم هندی صنعت تندرست برگشت به سابق خود را قدرت بونی کاپور معتقد است که این صنعت خواهد شد و در نهایت رشد نمایی با مطالب بهتر, تکنولوژی بهتر و متنوع توزیع اکوسیستم.

در اینجا به دنبال به جلو به زمان بهتر و عالی سینما ارسال این بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de