دادگاه عالی بمبئی به دنبال گزارش Lonar دریاچه تغییر رنگ

دادگاه عالی بمبئی به دنبال گزارش Lonar دریاچه تغییر رنگ – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 12:31 IST | PTI | بمبئی

روی نیمکت گفت: دادگاه منصوب کمیته از جمله قضات خود نیز باید بازدید سایت

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

نیمکت ناگپور دادگاه عالی بمبئی در پی گزارش از ملی مهندسی محیط زیست, موسسه تحقیقات (NEERI) و سازمان زمین شناسی هند در ارزیابی اثرات زیست محیطی از Lonar دریاچه رنگ شده رنگ صورتی است. یک بخش از نیمکت قضات Sunil Shukre و آنیل Kilor روز دوشنبه شنیده ام یک درخواست ثبت شده توسط یک Kirti Nipankar بالا بردن نگرانی از تغییر رنگ آب دریاچه.

روی نیمکت گفت: دادگاه منصوب کمیته از جمله قضات خود نیز باید بازدید سایت. بیضی شکل Lonar دریاچه تشکیل شده پس از یک شهاب سنگ عظیم به زمین برخی از 50000 سال پیش است و توریستی محبوب hub واقع در ماهاراشترا Buldhana منطقه. رنگ آب دریاچه به تازگی تبدیل به صورتی است که نه تنها تعجب مردم محلی بلکه علاقه مندان به طبیعت و دانشمندان است. دولت وزارت جنگل به اطلاع دادگاه در روز دوشنبه که آن را در حال حاضر جمع آوری آب دریاچه نمونه که فرستاده شده اند برای پروب به ناگپور مبتنی بر NEERI و Agarkar موسسه تحقیقاتی در پونا.

مدافع آناند Parchure ظاهر می شود برای درخواست به دادگاه گفت که یک تیم متخصص که کاوش تغییر رنگ پدیده نیز می تواند بررسی یافته های ارائه شده توسط ناسا متخصص دکتر شاون رایت. همانطور که در فورت والتون بیچ یافته است شیشه تشکیل بیش از سطح تخت سنگ از Lonar دهانه که یک سنگ بازالت و این یکی از ویژگی های جدید یافت نشد هر جای دیگری بر روی زمین است و تنها در تخت چاله های موجود در ماه است. پس از شنیدن نظرات نیمکت به کارگردانی NEERI و Agarkar موسسه پژوهش به ارائه گزارش خود را به دادگاه. نیمکت بیشتر گفت: “تیم متخصص از NEERI و همچنین سازمان زمین شناسی هند (GSI) باید بررسی یافته ها در مورد شکل گیری شیشه در سطح این دریاچه دهانه با جمع آوری نمونه لازم و تجزیه و تحلیل آنها و ارائه گزارش های خود را در یک دوره چهار هفته است.”

دادگاه همچنین به دولت آبیاری بخش به جمع آوری منظم داده ها از سطح آب نه تنها Lonar دریاچه بلکه یک سد ساخته شده در سطح بالا است. جنگل گروه همچنین به اطلاع نیمکت که از منطقه کشورهای عضو اکو حساس منطقه ساخت و ساز از Lonar-Kinhi جاده خواهد بود یک مشکل به عنوان منطقه دارای مقدار زیادی از یک ماده منحصر به فرد به نام ejecta پتو که شامل همان ماده ای که بر روی ماه. دادگاه پذیرفته استدلال و کارگردانی Buldhana منطقه جمع آوری به اقدامات فوری برای محافظت از ejecta پتو مواد از امکان سرقت و pilferage. آن را نیز ممنوع ساخت Lonar-Kinhi جاده تا سفارشات بیشتر شده و این موضوع برای شنیدن در ژوئن 29. روی نیمکت گفت: با توجه به تحولات یک دادگاه منصوب کمیته از جمله قضات خود باید به سایت مراجعه و کارگردانی مقامات نگران به همه ترتیبات لازم برای سفر خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de