خرید رپورتاژ

دادگاه عالی بمبئی سوالات زبان معیار برای مدیر آتش نشانی و خدمات – اخبار

به روز شده: فوریه 07, 2020, 21:03 IST | PTI | بمبئی

آن را نمی خواهد حق به بار رئیس آتش افسر با مسئولیت بیشتری دادگاه گفت:

Bombay High Court

دادگاه عالی بمبئی

به دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه گفت: لازم بود برای ایجاد مهارت در Marathi اجباری, صلاحیت “در آستانه” در حالی که انتصاب مدیر ماهاراشترا خدمات آتش. یک بخش از نیمکت قضات S C Dharmadhikari و R I Chagla شد irked که در آن گفته شد که این پست خالی از دسامبر 2014.

آن شنیدن منافع عمومی دادخواهی ظ توسط فعال Sharmila Ghughe در موضوع قوانین ایمنی آتش. یکی از معیارهای مدیر پست است که نامزد باید مهارت در Marathi آن مطلع شد.

“دولت خواهد بود توصیه به استراحت در این وضعیت است که نامزد باید بدانید مراتی. در آستانه ساخت آن الزامی نمی باشد. نامزد می تواند یادگیری زبان بعد” عدالت Dharmadhikari گفت. نیمکت اشاره کرد که از دسامبر 2014 رئیس آتش افسر بمبئی داده شده است هزینه های اضافی به عنوان مدیر دولتی خدمات آتش.

آن را نمی خواهد حق به بار رئیس آتش افسر با مسئولیت بیشتری دادگاه گفت. “وظیفه مدیر ماهاراشترا خدمات آتش است به اطمینان حاصل شود که آتش نشانی تجهیزات و صرفه جویی در زندگی اقدامات در دسترس ساخته شده” آن اشاره کرد.

دادگاه خواسته مقامات ارشد دولتی به نگاه به موضوع مجوز های ارسال و جلسه بعدی پس از دو هفته.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان