دادگاه عالی بمبئی کمک های مالی موقت به Urvashi Chudawala

دادگاه عالی بمبئی کمک های مالی موقت به Urvashi Chudawala – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 11, 2020, 20:27 IST | ANI | بمبئی

Chudawala خواهد شد که به نظر می رسد قبل از پلیس بین 11 صبح تا 2 بعد از ظهر در فوریه 12

Bombay High Court

دادگاه عالی بمبئی

به دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه موقت اعطا امداد به Urvashi Chudawala. او رزرو اتهام اغتشاش به اتهام بالا بردن شعارهای در حمایت از Sharjeel امام خارج Azad میدان ایستگاه پلیس در بمبئی. در صورت دستگیری او باید منتشر شود در یک پیوند از 20 ، 000 تومان.

Chudawala خواهد شد که به نظر می رسد قبل از پلیس بین 11 صبح تا 2 بعد از ظهر در فوریه 12. همچنین او را مجبور به ارائه تلفن همراه و سیم کارت. او کارگردانی شده است را ترک نمی بمبئی و تانه.

این جلسه در پیش بینی وثیقه برنامه برگزار خواهد شد در آوریل 24. یک دادگاه بمبئی بود در فوریه 5 را رد کرده و پیش بینی وثیقه درخواست ثبت شده توسط Chudawala بود که به تازگی رزرو در مورد فتنه به اتهام بالا بردن “ضد ملی شعار” حمایت از JNU دانشجو Sharjeel امام.

جلسات اضافی قاضی Prashant Rajvaidya را رد کرده و موقت امداد پس از شنیدن استدلال از هر دو طرف.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su