دادگاه عالی بمبئی اجازه می دهد تا Bhim ارتش برای برگزاری کارگران در Reshimbagh زمین

دادگاه عالی بمبئی اجازه می دهد تا Bhim ارتش برای برگزاری کارگران در Reshimbagh زمین – اخبار

به روز شده: فوریه 21, 2020, 14:39 IST | ANI | بمبئی

دادگاه گفت که کارگران دیدار برگزار خواهد شد و تنها بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر در فوریه 22 و نخواهد بود و برای هر گونه اهداف سیاسی

Bombay High Court

دادگاه عالی بمبئی

نیمکت ناگپور دادگاه عالی بمبئی در روز جمعه اجازه Bhim ارتش برای برگزاری کارگران در Reshimbagh زمین در Nagpur در اینجا در فوریه 22 با شرایط خاص.

یک بخش از نیمکت قضات Sunil B Shukre و م. J Jamdar در حالی که از شنیدن درخواست ثبت شده توسط یک Bhim ارتش بارگیری گفت: این طومار مجاز است با شرایط.

دادگاه گفت که این دیدار نخواهد بود و تبدیل به یک تظاهرات یا اعتراض های عمومی و خواسته Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد به یک نوشته شده است که انجام آنها رعایت شرایط.

“هیچ التهابی سخنرانی و هیچ سخنرانی به عنوان تمایل به یا تحریک خشونت و یا گسترش نفرت میان شهروندان و یا جمعی احساس بد یا که پایین تر از شأن و اعتبار از شهروندان و ملت یا prejudicially تاثیر حاکمیت و تمامیت هند و یا نظم عمومی باید توسط هر کسی در نظر گرفتن بخشی در این نشست” منظور گفت.

دادگاه گفت که کارگران دیدار برگزار خواهد شد و تنها بین 2 بعد از ظهر و 5 بعد از ظهر در فوریه 22 و نخواهد بود و برای هر گونه اهداف سیاسی.

“درخواست و سخنران اصلی Chandrashekhar آزاد باید به کتبی تعهد که آنها را رعایت و حصول اطمینان از انطباق با بالا-با اشاره به شرایط این دادگاه از طریق ثبت این دادگاه قبل از شروع این دیدار که تعهد باید بخشی از این سفارش” سفارش اضافه شده است.

دادگاه گفت که اگر هر یک از شرایط نقض نقض مسئول خواهد بود نه تنها برای حقوق کیفری اقدام اما تحقیر از دادگاه اقدام به عنوان به خوبی.

Bhim ارتش بود در فوریه 12, ثبت یک دادخواست در ناگپور نیمکت دادگاه عالی بمبئی به دنبال مجوز برای کارگران دیدار در ناگپور را Reshimbagh در فوریه 22.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im