همانطور که Rhea Chakraborty در دفتر NCB در اوایل امروز mobbed شد، افراد مشهور بالیوود در زمان به رسانه های اجتماعی خود را به واکنش نشان می دهند.

Rhea Chakraborty at the NCB Office: Picture Courtesy/Yogen Shah

Rhea Chakraborty at the NCB Office: Picture Courtesy/Yogen Shah

بازیگر نقش رئا چاکرابورتی توسط رسانه ها در حالی که او سعی کرد راه خود را به دفتر اداره کنترل مواد مخدر (NCB) در روز یکشنبه، با وجود اسکورت توسط پرسنل پلیس mobbed شد. چندین فرد مشهور رفتار رسانه ای را فراخوانده اند و آن را وحشیانه می نامند.

“کرکس های رسانه ای. مطبوعات دارن رفتار وحشیانه ای میکنن آیا کسی در اقتدار نیست که بتواند جلوی این کار را بگيرد.» شیبانی داندکار نگرانی خود را از داستان اینستاگرام ابراز داشت.

بازیگر نقش گاواهار خان منزجر است. او می گوید: «من حتی پس از محکومیت، بدترین برخورد با مجرمان را ندیده ام! بذار محاکمه بشه!!! کاملا منزجر از نحوه رفتار رسانه ها با او! #shame،” (sic) او توییت کرد.

نگاهی داشته باشد:

من بدترین مجرمان را ندیده ام که حتی پس از محکومیت با آنها اینطور رفتار شود! بذار يه محاکمه !!! کاملا نفرت انگیز از راه رسانه ها با او رفتار می کنند ! #shame https://t.co/fpnxqd7IM7

— گاواهر خان (@GAUAHAR_KHAN) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 6

هانسل مهدی فیلمساز رسانه ها را به دلیل شکستن هنجارهای دوری اجتماعی در میان همه گیر کروناویروس کوبید. مهدیا یک ویدئو کانال خبری از رئا منتشر کرد که توسط تعداد زیادی از پرسنل رسانه ها شکاری می شد، و در جمع بندی آن با دو کلمه ایجاد کننده بود: «دوری اجتماعی».

بازیگر نقش کاریشما تانا هم همین خط را گرفت. “وای. دوری اجتماعی در بهترین حالت.» او با طعنه نوشت.

تهیه کننده مانیش موندرا توییت کرد: «این پوچ است! این اتفاق هرگز نباید برای کسی بیفتد! اين بايد همين الان تموم بشه . ملتمان را به چه چیزی تبدیل می کنیم؟ جامعه متمدن اینطور عمل نمی کند. اجازه دهید عدالت انجام شود اما پس از آن راه عدالت نباید این شکلی باشد.» (sic)

رئا روز یکشنبه توسط NCB بر سر زاویه مواد مخدر در مرگ دوست پسرش، بازیگر سوشنت سینگ راجپوت مورد بازجویی قرار می گیرد. یک روز پیش شویک چاکرابورتی برادر رئا و ساموئل میراندا مدیر خانه سوشنت توسط NCB دستگیر و تا ۹ سپتامبر توسط اداره در بازداشت گرفته شدند.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار