Bobby Lashley باز می شود تا در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده درو مک اینتایر لانا و MVP

Bobby Lashley باز می شود تا در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده درو مک اینتایر لانا و MVP – ورزشی

به روز شده: Jun 12, 2020, 13:39 IST | شاون d’souza | بمبئی

WWE superstar Bobby Lashley, مذاکرات در مورد BlackLivesMatter خود واکنش حریف درو مک اینتایر WWE سپس و در حال حاضر و خیلی بیشتر در این تعامل

Picture Courtesy/ Bobby Lashley Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Bobby Lashley Instagram

WWE superstar Bobby Lashley شده است به دو-یک-روز برنامه آموزش پیش از برخورد خود را در برابر درو مک اینتایر برای دومی WWE عنوان در واکنش 2020. این خواهد بود که اولین بار Bobby Lashley وارد یک بازی برای WWE عنوان تا کنون پس از بازگشت به WWE در سال 2018 است.

در جالب و تعامل ما با نگاهی به دیدگاه های خود را در بازی خود را در مقابل مک اینتایر در واکنش, سیاه, زندگی, ماده, Lana و MVP مبارزه به عنوان به خوبی به عنوان UFC ردیف.

شما در زمان به توییتر به پست درباره #BlackLivesMatter جنبش است. چگونه است که حمایت شده است با ستاره های بزرگ WWE?
من فکر می کنم همه در سراسر هیئت مدیره در همان تیم و هیچ کس هر چیزی فکر منفی نسبت به آن. در پایان, ما همه می خواهم به گرفتن همراه با یک هدف مشترک را خوشحال. اگر کسی احساس نمی کند که آنها در حال گرفتن شادی خود را پس از آن ما نیاز به پیدا کردن چگونه به تغییر است. من مطمئن هستم که ما خواهد شد مشغول به کار در مسیر درست است.

سه نفر از چهار رقبا رفت و تبدیل به قهرمانان در واکنش? آیا شما فکر می کنم شما حفظ این روند ؟

(Lashley بیانگر یک سورپرایز شیرین و لذت بخش شنیدن این واقعیت) بدون در نظر گرفتن آنچه که من انجام شده است در داخل و یا خارج از حلقه من در این مورد هیجان زده. من تا به حال یک فرصت در بالای 13 سال بنابراین اگر کسی وجود دارد که آن را سزاوار من پرتاب در کلاه من و من می گویند. من شده است وجود دارد و انجام داده است. در پایان روز ما رفتن به خارج کردن دستکش و شروع حرکت – که چه کشید (مک اینتایر) است و لعنت مطمئن شوید که این چیزی است که من در مورد. من احساس می کنم من باید بیرون می آیند پیروز و می شود که من هیجان زده.

شما و جلب که سابقه هم نه تنها در WWE اما قبل از اینکه در اثر. چگونه این سفر احساس می کنید ؟
به خوبی در سال گذشته به خود جلب کرد و من به عنوان تگ تیم همکاران و یک چیز در مورد آن گفت: – باطل! ما هر دو را از چیزی در هر یک از دیگر است که هر کسی نمی تواند انجام دهد. من فکر می کنم این زمان به ما این فرصت را به خودمان کمی بیشتر. در حال حاضر این بازی بزرگ را به خود جلب کرد مذاکرات در مورد چگونه قفل اتاق در حال تغییر است و چگونه او می خواهد برای نشان دادن به مردم به درک وجود دارد. من نوع های مختلف در یک قایق از او به عنوان من در WWE برای مدت زمان طولانی اما هرگز یک انتخاب. من تا به حال به خراش و پنجه برای دریافت در اینجا. ما به نوعی مشغول به کار در همان مسیر اما به عنوان یکی شد و در حال حاضر اعطا شده و موقعیت خود را دیگر به کار برای به دست آوردن وجود دارد. بنابراین معانی زیادی برای این بازی.

دو سال پیش شما آمد به WWE. چقدر متفاوت است این زمان در اطراف ؟
آن را کاملا متفاوت است. جمعیت این سبک. اما ما باید درک کنند که همه چیز را تکامل می یابد. آن را بد حال و یا پس از آن ؟ هیچ دو دوره متفاوت بود. آن را نداشته اند ممکن است برای کسی مثل من به جهانی یا WWE title اما زمان تغییر کرده است. رسانه های اجتماعی بزرگ است, رختکن, چگونه با مردم تعامل – این همه متفاوت است.

یک MMA فن خودتان افکار خود را بر دانا-سفید Jon Jones وضعیت ؟
که بحث ما در مورد صحبت می کنید برای ساعت. آن شرکت در مقابل جنگنده در اینجا. در بوکس, آن کسی کارت مبارزه به عنوان مثال Mayweather. و به آنها پرداخت می شود یک فصل ، هنگامی که شما مقایسه بوکس MMA برخی از مبارزان سرخورده و کسی مثل جان جونز (که باید جایی در ballpark را مانند دیگر بوکسورهای). من نمی دانم که چقدر او ساخت اما اگر او دارای یک مشکل است, سپس آن را باید خطاب. بسیاری از مبارزان صحبت در مورد چه مقدار از آنها را در مقایسه با چگونه بسیاری UFC طول می کشد. این جنگندهها قرار دادن در کار و زندگی خود را در خط گرفتن که در قفس به طوری که آنها باید جبران شود. اگر جونز دعوا دانا خواهد شد که تعداد زیادی و اگر پس او باید بر این اساس پرداخت شود.

شما هرگز کشتی, آندرتیکر, Brock Lesnar, Triple H و یا نیش. اگر شما می توانید انتخاب کنید یکی از آنها را به صورت که شما انتخاب می کنید و چرا ؟
اگر شما تا به حال این فرصت را به کشتی گیر Undertaker و می گویند شما از خود گوشی داشته باشید. به هیچ وجه من نمی خواهم بگویم یادداشت برداری اما Lesnar مطابقت آن صحبت شده است از روزی که وارد کشتی. من فکر می کنم این چیزی است که هواداران می خواهند و من می خواهم به می دانم که بیش از حد.

چگونه شما رسیدگی به دعوای بین MVP و لانا و چگونه آن را تحت تاثیر قرار واکنش?
ضربه MVP بود و نه باهوش ترین چیزی که لانا اما MVP را از یک مرد و او را نمی خواهید به دست یک زن است. من فکر می کنم من می خواهم آن را اداره کند مانند هر مرد دیگر را بین خود و همسر/دوست و بهترین دوست. من فقط می خواهم برای دیدن همه همراه است.

شما و لانا یک داستان با Rusev در اوایل این سال است. آیا شما احساس می کنید ما یک نتیجه واقعی به آن و یا هر ایده از چگونه شما می خواهید آن را به پایان ؟
به شما بگویم حقیقت من واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است چرا که ما در یک نقطه که در آن انتقام نیاز به اتفاق می افتد و آن نیست. من نمی دانم که در آن ما می تواند رفته اند با آن و یا چگونه من می خواستم آن را به رفتن. من فکر می کنم که من آرزو می کنم که من تا به حال بازی با Rusev که من می خواستم.

چگونه می توانم به شما درو مک اینتایر به عنوان یک حریف ؟
اول از همه من فکر می کنم درو می گذرد به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان WWE در تاریخ است.

با این حال او می پرسد یک سوال به عنوان اگر در واکنش او در زمان مک اینتایر به زمین و باران ضربات او به او یک شانس برای مبارزه و پس از آن راه اندازی کامل نلسون خواهد ما را شگفت زده کرد ؟ او در ادامه به بحث در مورد چگونه او می تواند ضرب و شتم تمام فهرست قبل از مصرف دستکش و تاکید در مورد حرکت خود را در Lashley (تعجب آور همه).

Bobby Lashley همواره یک نیروی به روی چیزی حساب کردن با او WWE title match با درو مک اینتایر در واکنش 2020 است برای رفتن به ارزش صبر کنید.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de