Bob Odenkirk می گوید پسرش ناتان به حال coronavirus علائم

Bob Odenkirk می گوید پسرش ناتان به حال علائم کروناویروس – سرگرمی

انتشار: May 20, 2020, 18:48 IST | سرپرستان | بمبئی

بازیگر Bob Odenkirk می گوید پسرش ناتان به حال coronavirus علائم و چگونه از آن بود بدتر از هر آنفولانزا!

Bob Odenkirk Picture Courtesy: Instagram

Bob Odenkirk تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram

Better Call Saul بازیگر Bob Odenkirk می گوید پسرش ناتان به حال علائم کروناویروس که بدتر از هر آنفولانزا.

در طول یک ظاهر اخیر در Late Late Show with James Corden, شکستن بد ستاره باز در مورد او 21 ساله و پسر را در نبرد با رمان coronavirus, گزارش people.com.

او گفت که ناتان که از آسم رنج می برد “برای یک تکه از زندگی خود” است که از ویروس, توصیف آن به عنوان یک هشدار دهنده تجربه است.

با توجه به Odenkirk خانواده به دنبال راحتی در گزارش ادعا کرد که بیماران جوانتر و با تجربه در موارد خفیف ویروس. پس از رفتن را از طریق این شخصا بازیگر احساس می کند آن است که تا حد زیادی در یک “مورد به مورد” پایه و اساس.

“در پایان, آن را خیلی بد بود و آن را بدتر از آنفولانزا” 57 ساله گفت: پسر خود را مورد.

“به گفته او درد در گلو او را بدترین چیز از همه اما من همچنین فکر می کنم از خستگی. و آن را به طول انجامید بیش از آنفولانزا,” او گفت:.

Odenkirk اضافه شده است که او سپاسگزار بود پسر او ساخته شده آن را “به راحتی” نسبت به بسیاری از کسانی که رنج می برند از موارد شدید.

او گفت که پسرش به بیماری “رو ترسناکتر دیگر آن رفت”. “بیشتر ما از آن آگاه شد که ما بسیار خوش شانس,” او اضافه شده است.

Odenkirk تاکید بر نیاز به ماندن در خانه در حالی که اذعان به مشکلات مواجه شده و محروم.

“ما بسیار خوش شانس به یک خانه خوب است که به اندازه کافی بزرگ برای ما است. من فکر می کنم زیادی در مورد خانه من زندگی می کردند قبل از اینکه من به اندازه کافی و چقدر سخت خواهد بود به پناهگاه در محل در برخی از زیرزمین آپارتمان است که من در زندگی. که باید بسیار سخت برای مردم,” او گفت:.

“من با تشکر از افرادی که در حال انجام آن است. این واقعا به من خیره کننده. من کلبی, من فکر می کنم که یکی از دلایل من مانند کمدی, اما من فقط مبهوت در همکاری از مردم و جامعه. شما می دانید که آنها در حال مراقبت از یکدیگر واقعا با انجام این کار و پس از آن بوده است دلگرم کننده, من می خواهم می گویند” Odenkirk اضافه شده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>