BMC باید با استفاده از lockdown برای تبدیل شدن به باران-آماده

BMC باید با استفاده از lockdown برای تبدیل شدن به باران-آماده – اخبار

به روز شده: Apr 21, 2020, 07:05 IST | سرمقاله | بمبئی

لازم است که مقامات نگه داشتن یک چشم و در واقع پدال گاز را فشار دهید وقتی که می آید به موسمی کار در بمبئی

File pic

فایل عکس

در میان مجموعهای از گزارش در مورد کوروناویروس و مبارزه با این بیماری همه گیر در جبهه های مختلف این مقاله انجام شده گزارش چگونگی BMC دو برابر شده است به اطمینان حاصل شود که شهر باران-آماده داده شده است که بمبئی موسمی است که در حال حاضر به سختی دو ماه دور.

با استناد به تعدادی از آثار به پایان خواهد رسید در زمان برای فصل باشگاه نیز اعلام کرده است که منابع کارگری از راههای مختلف در حال حاضر به عنوان کارگران نیاز به اشتغال در طول این زمان.

لازم است که مقامات نگه داشتن یک چشم و در واقع پدال گاز را فشار دهید وقتی که می آید به موسمی کار در بمبئی.

این زمان می تواند تبدیل به مزیت آن در واقعیت است. به سختی و با هر اتومبیل در جاده ها و تعداد بسیار کمی از مردم به مسئولان می توانید کار انجام می شود که معمولا متوقف شده و یا می تواند تنها در طول زمانی که ترافیک کمتر وجود دارد.

ما با خواندن و شنیدن این که نوع خاصی از جاده کار می تواند انجام شود در روز یکشنبه و یا تکه های خاص نیاز به توجه اما مقامات در حال انتظار برای یک فرصت ایده آل برای شروع و پرداختن به آن. که ایده آل معمولا به معنی نازک ترافیک و جمعیت کمتر.

امروز ما باید ایده آل, هر چند به چالش کشیدن وضعیت و قطعا امیدوار است که آن را بهینه سازی و تبدیل پربار برای دریافت موسمی-در زمان آماده.

با توجه به این که در مکان رفت و آمد اسلحه تاسیسات یک شهر در حرکت مردم بیشتر نگران چه بمبئی حمل و نقل خواهد بود.

در میان مذاکرات در مورد مستند بودن برداشته ما پیش بینی محدودیت در جمعیت که ممکن است رفت و آمد در طول موسمی حتی سخت تر از آن در حال حاضر است.

هیچ کس نمی تواند با اطمینان پیش بینی کنیم اما امیدواریم که کسانی که مسئول بسیاری از این پنجره کوچک این مستند به ما داده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>