BMC: بمبئی شمارش COVID-19 موارد در 1182; 11 تازه مرگ و میر

BMC: بمبئی شمارش COVID-19 موارد در 1182; 11 تازه مرگ و میر – اخبار

انتشار: May 11, 2020, 19:52 IST | PTI | بمبئی

طبق انتشار صادر شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) یازده بیشتر مردم تسلیم به عفونت ویروسی در شنبه مصرف کلی مرگ و میر به 75.

Picture/Sayyed Sameer Abedi

عکس/سید Sameer عابدی

با 189 جدید COVID-19 مورد اینکه شناسایی تعداد کل coronavirus مثبت بیماران در بمبئی به ضرب گلوله به 1182 های بمبئی بدن مدنی گفت. طبق انتشار صادر شده توسط Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) یازده بیشتر مردم تسلیم به عفونت ویروسی در شنبه مصرف کلی مرگ و میر به 75.

سه نفر از یازده مرگ و میر تایید در روز شنبه رخ داده بود بین 5 آوریل و مارس 9. “ده (11) افرادی که فوت کرده بود co-morbidities و مربوط به سن و عوامل” بیانیه ای گفت:. در ضمن دو نفر مرخص شده بعد از بهبود از coronavirus عفونت در نظر گرفتن مجموع تعداد این افراد در بمبئی به 71.

از مجموع 1182 موارد در بمبئی حداقل 75 تا به حال یک سفر سابقه از دیدن این کشورها را تحت تاثیر قرار می دهد. به عنوان بسیاری از 531 موارد تشخیص داده شد از طریق تماس با ردیابی مهار اقدامات و تب کلینیک های آن گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de