خرید رپورتاژ

BMC تحمیل تومان 40 lakhs خوب برای به تأخیر انداختن کار در Ghatkopar-Mankhurd لینک جاده – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 19, 2020, 20:39 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

کار این پروژه بلند پروازانه از Ghatkopar-Mankhurd لینک روگذر جاده (GMLR) بوده است با تاخیر بیش از شش ماه

File picture

فایل تصویر

پس از دادن اجازه برای افزایش در هزینه توسط Rs 138 کرور و فرمت زمان 15 ماه Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) فقط اعمال تومان 40 lakhs جریمه برای تاخیر در Ghatkopar – Mankhurd لینک جاده ها است. مدنی بدن است به اطلاع آن را در یک نوشته پاسخ به corporators’ سوال.

کار این پروژه بلند پروازانه از Ghatkopar-Mankhurd لینک روگذر جاده (GMLR) بوده است با تاخیر بیش از شش ماه. در ضمن BMC اجازه داده است برای هزینه تشدید برای بار دوم. حتی تمدید مهلت برای بار دوم. اما پس از فشار زیادی از فعالان و شهروندان پیمانکار به پرداخت تومان. 40 lakhs برای تاخیر در کار است.

مناقصه فرآیند 2.1 متر-طولانی-سعادتآباد آغاز شده بود در ماه دسامبر سال 2016. برآورد هزینه این پروژه Rs 313 crores با مدت زمان 30 ماه. پس از کمیته تصویب پروژه برنامه ریزی شده بود به پایان خواهد رسید در تاریخ 1 ژوئیه سال 2019 در هزینه های واقعی از Rs 576 کرور (37 درصد افزایش به علاوه مالیات). این باشگاه تا به حال اجازه داده می شود برای اولین بار هزینه تشدید توسط Rs 56 کرور و تمدید مهلت تا مارس سال 2020 است. به تازگی در هفته گذشته کمیته تایید هزینه تشدید و تمدید مهلت ارسال. این هزینه در حال حاضر تشدید به تومان 714 crores با توجه به برنامه افزایش روگذر طول و کار به پایان خواهد رسید تا اکتبر سال 2020 است.

در ضمن corporators شک و تردید بیش از این تاخیر و هزینه تشدید این پروژه است. Prabhakar Shinde است گفت: در کمیته دائمی “را به عنوان در هر شرایط عمومی قرارداد حداقل 90 درصد از کار به پایان خواهد رسید تا تاریخ. اما حتی 60 درصد کار نشده است در آخرین 32 ماه. اتحاد BMC اعمال جریمه در پیمانکار برای تاخیر؟”

در یک نوشته پاسخ BMC دولت ذکر شده است که آن را تحمیل کرده است Rs. 40 لاخ خوب در این پیمانکار برای تاخیر در کار است. یک BMC افسر گفت که 80 تا 90 درصد کار تکمیل شده است طبق قرارداد اصلی و اولین تغییرات.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im