BMC فایل های شاه در برابر Nanavati بیمارستان برای overcharging COVID-19 بیمار kin

BMC فایل های شاه در برابر Nanavati بیمارستان برای overcharging COVID-19 بیمار kin – اخبار

به روز شده: Jul 03, 2020, 19:07 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بود بنا به گزارش بستری در بیمارستان تحت دولت سهمیه بندی که بر اساس آن دولت به دست آورد تا 80 درصد از تخت در بیمارستان های خصوصی برای دولت مراجعه و دربسته در محیط درمان اتهامات

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در روز پنج شنبه ثبت نام یک شاه در برابر Nanavati بیمارستان برای overcharging خانواده از 52 سال که از درگذشت COVID-19 مه. با توجه به هند اکسپرسزن تحت درمان در بیمارستان برای 13 روز و پس از او درگذشت و خانواده اش بود به اتهام تومان 6 لاخ.

بود بنا به گزارش بستری در بیمارستان تحت دولت سهمیه بندی که بر اساس آن دولت به دست آورد تا 80 درصد از تخت در بیمارستان های خصوصی برای دولت مراجعه و دربسته در محیط درمان اتهامات عنوان شده علیه.

خانواده پس از دریافت لایحه از بیمارستان شکایت آنها را با BMC این ادعا که این لایحه شد ‘باد’. پس از بدن مدنی در انجام یک تحقیق در یک مورد ثبت شده در مقابل بیمارستان تحت بخش مربوط هندی مجازات برای نقض دستور صادر شده توسط یک بنده است.

یک افسر ارشد پلیس گفت که شاه می گوید که بیمارستان بود به اتهام خانواده برای استفاده از PPE کیت ها و دیگر ایمنی و بهداشت تجهیزات در طول درمان.

“ما یاد گرفتیم از گزارش های رسانه ها که یک شاه ثبت شده است با توجه به برخی ادعا اختلاف در لایحه. ما انتظار کپی از شکایت به مورد مداقه قرار دادن این لایحه خواهد شد به طور کامل همکاری با مقامات مربوطه برای جبران این مسئله” یک سخنگوی بیمارستان به نقل شد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im