کور کریکت Shekhar Naik: بیش از Padma جایزه من نیاز به یک کار

کور کریکت Shekhar Naik: بیش از Padma جایزه من نیاز به یک شغل – ورزشی

به روز رسانی: 28 مه سال 2020, 07:16 IST | Subodh Mayure | بمبئی

دو بار کور جام جهانی-کاپیتان تیم برنده Shekhar Naik به دنبال استخدام دولتی به نگاه پس از کور همسر و دو دختر جوان در دوران سخت مالی

Shekhar Naik receives the Padma Shri in 2017

Shekhar Naik دریافت Padma شری در سال 2017

هند دو بار کور جام جهانی برنده کریکت کاپیتان Shekhar Naik تلاش مالی و درخواست هند وزیر ورزش Kiren Rijiju برای ورزش سهمیه کار به عنوان او است پیدا کردن آن دشوار است برای زنده ماندن با همسر, Puja, 31 و دو دختر Purvika 10 و Sanvika پنج.

بنگلور بر اساس Naik, 33, تنها کور کریکت در کشور به افتخار بود با Padma شری led هند به سال 2012 T20 جام جهانی عنوان در بنگلور و 2015 ODI جام جهانی پیروزی در آفریقای جنوبی. او در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک شرکت خصوصی اما Coronavirus-مجبور مستند به نظر می رسد که او صدمه دیده شرکت و در نتیجه او را. “حقوق من R25,000 که من اجاره خانه است, R12,000. من شده اند با مدیریت که قبلا اما با توجه به این مستند حقوق من بوده است و من شده اند قادر به پرداخت اجاره برای دو ماه گذشته. خانواده من رفتن را از طریق یک زمان سخت. من استفاده می شود تا بسیاری از پس انداز” Naik گفت: از اواسط روز یکشنبه و دوشنبه.

درخواست های مکرر به مقامات برای کمک رفته اند بی سابقه. “در هشت سال گذشته من را ملاقات کرده اید متفاوت کارناتاکا رئیس وزرای درخواست آنها را برای یک دولت ، در ماه دسامبر گذشته من ملاقات وزیر ورزش Rijiju در دهلی نو و به او گفت که بیش از Padma شری من به شدت نیاز به یک کار خوب چون همسر من هم کور” گفت: Naik, یک لیسانس فارغ التحصیل شد.

Shekhar Naik against Pakistan in 2013
Shekhar Naik علیه پاکستان در سال 2013

Naik متولد شد کاملا کور قبل از تصادف در سن هشت منجر به یک عمل جراحی است که او را دیدم دوباره 60 درصد از بینایی چشم راست خود را در حالی که چپ نمی تواند درمان شود.

یک B2 دسته کور کریکت Naik متوسط سرعت بولینگ او را به دست آورده 22 درها و بهترین پرتاب کننده این جایزه در سال 2012 T20 جام جهانی. در کارناتاکا دولت به او یک جایزه نقدی R3 لاخ که به او پرداخت می شود به سمت سپرده های خود را برای اجاره خانه. او دریافت R7 لاخ از وزارت ورزش به عنوان بخشی از 2014 ODI جام جهانی برنده جانبی که او به ثمر رساند 650 اجرا می شود و در زمان 17 درها. از آن او اهدا تومان 2.10 لاخ به انجمن کریکت برای نابینایان در هند برای کمک به نابینایان اطفال.

 Naik with wife and daughters
Naik با همسر و دختر

در سال 2017, علاوه بر Padma شری, Naik نیز دریافت R1 لاخ هر یک از دولت مرکزی (جایزه ملی) و در کارناتاکا Rajyotsava. او سرمایه گذاری بخشی از آن در سپرده ثابت برای دختران خود را در حالی که بقیه صرف شده است نسبت به آموزش و پرورش خود را.

“این خوب است که کور اطفال دریافت جوایز, اما, کوچک, آنها ممکن است, اما این مهم است که به آنها داده می شود مناسب شغل برای یک آینده امن,” Naik به این نتیجه رسیدند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de