رادیکا آپته یک حرفه گسترده را حک کرده است که به او اجازه می دهد طیف متنوعی از شخصیت هایی را که بر فراز سکوهای مختلف به تصویر کشیده است، کاوش کند.

Radhika Apte. Picture courtesy/PR

راديکا آپته . حسن نیت ارائه میدهد تصویر / روابط عمومی

در حال ظهور به عنوان یک بازیگر با استعداد، همه کاره و قابل توجه، رادیکا Apte عجیب و غریب حک شده است از یک حرفه گسترده، اجازه می دهد او را به کشف طیف متنوعی از شخصیت های است که او بیش از سیستم عامل های مختلف به تصویر کشیده است.

به حق به عنوان muse OTT مورد ستایش قرار, Radhika شده است به طور مداوم سرقت هر صحنه در فیلم ها و نشان می دهد, بافی به زحمت بین ژانرهای مختلف و نمایشگاه احساسات واقع بینانه. آیا ساپنا از ثور در شهر یا فاگونیا از منجی، گایاتری در پادمن، و یا تحسین شده ترین کالیندی در داستان های شهوت، رادیکا یک علامت غیرقابل انکار در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است.

رادیکا یک حرفه از تطبیق پذیری و فداکاری با شدت ساخته شده است، با voracity برای رسیدن به قلب و روح هر شخصیت او بازی کرد. بازی سوفی در اندهدون، آنجالی ماتور در بازی های مقدس یا نیدا در غول به رسمیت شناختن قابل توجه خود را واکشی کرده است. استعداد او به او وضعیت جهانی داده است و در میان پروژه های بین المللی اش، او در مهمان عروسی دیده شد و بعد از آن در یک تماس با جاسوسی دیده خواهد شد که تریلر آن در حال حاضر هیجان زیادی را در میان بینندگان ایجاد کرده است. او به عنوان یک بازیگر ناظر و دانشجوی پیشه وری توانست هر جزئیات شخصیت ها را جذب کند و نقش ها را به زحمت انجام دهد.

بازیگر چشمگیر خودساخته ای که روی دوربین بوده است، رادیکا نیز در حال فاش کردن ساخت یک رزومه انباشته پشت آن – کارگردانی بوده است. ساخت بسیاری از زمان خود را در کار بر روی فیلمنامه ها و نوشتن داستان، او در حال حاضر با بهره گیری از کارگردان بیش از حد.

اولین کارگردانی او ‘Sleepwalkers’ شده است یک پروژه شور از او، باعث او را به نوشتن یک فیلمنامه قانع کننده است. از به نظر می رسد از تریلر ‘Sleepwalkers’ ، مطمئن شوید که Radhika خواهد شد دریافت بررسی rave برای اولین پروژه مدیریتی خود را.

در حالی که او در یک ماموریت برای ایجاد محتوای تاثیر گذاری برای بینندگان است، او به زحمت بین بازیگر، کارگردان و نویسنده می بافند. در حالی که او زنان مسئول و نشسته بر روی صندلی کارگردان، هیچ انکار در این واقعیت است که دستیابی به موفقیت ما Indiestar تا به یک جاده طولانی جلوتر از او وجود دارد. هر زمینه ای باشد، او با رنگ های پرواز بالا پرواز خواهد کرد.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار