تولد ویژه: جشن فیلمساز Aanand L رای و سفر خود را در فیلم

تولد ویژه: جشن فیلمساز Aanand L رای و سفر خود را در فیلم – سرگرمی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 12:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Aanand L Rai در جشن تولد خود را امروز در ژوئن 28, و این امر می تواند بهترین زمان برای دوباره خود را در سینما و ردیابی سفر خود را در فیلم!

Aanand L. Rai Picture Courtesy: PR

Aanand L. Rai عکس حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

شناخته شده برای آوردن زنده هندی با قلب بر روی صفحه نمایش بزرگ Aanand L رای است که یک فیلمساز که تغییر روایت از فیلم های هندی با گذشت هر روز. مدیر تولید فیلم همیشه موفق به اعتصاب وتر درست با مخاطبان در سراسر. چسبیده به ریشه های خود را و در عین حال ساخت فیلم با شخصیت های مترقی تنها ثابت می کند چگونه اعتماد به نفس Rai در مورد محتوای او می سازد.

جالب است بدانید آنچه در مجموعه او جدا از هر فیلمساز است که چگونه او هند به سمت مترقی آینده با دیده هرگز قبل از عنصر متصل به آن است. آن را بی عیب و نقص راه رای موفق به ایجاد یک جریان اصلی قهرمان صحبت در مورد موضوعاتی که مهم هستند و در عین حال نمی توان آنها را نگاه caricaturish. آوردن به ما هوشمند هند با خود دلگرم داستان Aanand L Rai یک فیلمساز همه ما نیاز دارند.

امروز تولد 49 ما جشن می گیرند بسیاری از فیلم های به یاد ماندنی. حق از Tanu Weds Manu (2011), Raanjhanaa (2013), Tanu Weds Manu: بازده (2015), Nil Battey Sannata (2016) مبارک Bhag Jayegi (2016), Shubh منگل Saavdhan (2017) نیوتن (2017), Mukkabaaz (2018), Meri Nimmo (2018) مبارک Phirr Bhag Jayegi (2018) به Tumbbad (2018), Manmarziyaan (2018) صفر (2018) و Shubh منگل Zyada Saavdhan (2020) – Aanand L رای و رنگ زرد تولیدات را همیشه لمس موضوعات بسیاری که ممکن است پیدا کردن راحت حتی به بحث در مورد.

نگه داشتن تمام طرفداران خود را هیجان زده ace فیلمساز است که در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای او بسیار پیش بینی ، در حال رشد با هر فیلم Aanand L Rai مطمئن شوید که به عنوان بلند پروازانه آینده و همچنان به برنده شدن قلب خود را با زمان واقعی داستان آن نیز لذت ببرید تجاری پذیرش.

خوشحال به دریافت خیلی دوست دارم در آینده راه خود را Aanand L Rai گفت: “من می خواهم برای تشکر از مخاطبان از ته قلب برای دادن خیلی دوست دارم این سفر نمی توانست ممکن است بدون آنها. من سعی می کنم خودم را با هر فیلم و آوردن چیزی جدید به جدول که مخاطبان می توانند با آنها.”

در اینجا مایل Aanand L Rai تولد یک تولد بزرگ.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im