تولد پسر Sachin Tendulkar نگران است پس COVID-19 همه گیر کریکت

تولد پسر Sachin Tendulkar نگران است پس COVID-19 همه گیر کریکت – ورزش

به روز شده: Apr 24, 2020, 07:18 IST | Harit N Joshi | بمبئی

پنبه حلاجی شده افسانه Sachin Tendulkar که نوبت 47 امروز, عجایب آنچه اتفاق می افتد به پست-همه گیر کریکت در هنگام استفاده از بزاق بر روی توپ خواهد بود چیزی از گذشته.

Sachin Tendulkar tosses a ball during the third Test against West Indies at Mumbai's Wankhede Stadium in November 2011. PIC/AFP

Sachin Tendulkar پرتاب یک توپ در سومین آزمون در برابر غرب هند در بمبئی Wankhede ورزشگاه در نوامبر 2011. عکس/AFP

این COVID-19 همه گیر نیست فقط کریکت آیکون Sachin Tendulkar متوجه اهمیت آزادی برای انجام کارهای ساده در زندگی است. همچنین در سمت چپ شکستن رکورد هندی ضربه کمی نگران در مورد تاثیر آن را باید در ورزش مورد علاقه خود را.

در تعامل با اواسط روز از طریق تلفن و در آستانه تولد 47 روز پنج شنبه سابق هند کاپیتان گفت که او در انتظار این ورزش را تغییر دهید که در آن پویایی درخشان توپ نگران است. او نیز آن را احساس خواهد بود عجیب و غریب برای دیدن مسابقات که قبل از بازی خالی می ایستد وقتی که عمل رزومه.

ویرایش گزیده ای از مصاحبه:

چگونه می توانم به شما کریکت هنگامی که در حالت عادی در می آید ؟

زمان خواهد شد بگویید. شما نمی توانید بزاق بر روی توپ پس چگونه شما می رویم به درخشش توپ به عنوان حد ؟ کسانی که فرود علائم ترک تکه های خشک بر روی توپ. چگونه می توانم شما را پوشش می دهد که تمام زمان را با عرق به جای بزاق و هنوز هم حفظ بدرخشد ؟ اگر شما نمی خواهید به درخشش توپ غالبا پس چگونه خواهد توپ ، همه این عناصر را به بازی می آیند که هیچ کس با آن آشنا است. بنابراین این بازی می تواند تغییر کند.

برای گرفتن توپ به عقب [چرخش] شما در حفظ و یک طرف خشک و سپس شما را درخشان نگه دارید طرف دیگر. پس چگونه براق خواهد که طرف دیگر بود نیز تعیین خواهد کرد که چگونه بسیاری از توپ در حال رفتن به نوسان و یا معکوس. به عنوان شما در حفظ و درخشان یک طرف به طرف دیگر می شود به طور خودکار و سبک تر است.

کریکت تخته به فکر میزبانی مسابقات در مقابل خالی می ایستد…

آن را برای رفتن به عجیب و غریب از آنجا که شما استفاده می شود به داشتن جمعیت در اطراف و سر و صدا که وزوز داخل ورزشگاه. هنگامی که شما به یک مرز یا شش و یا انتخاب یک حلقه جمعیت نیز می شود بخش بزرگی از جشن خود را. شما در قرعه کشی انرژی از جمعیت هنگامی که شما به یک مرز است. به طوری که نمی خواهد وجود داشته باشد و آن را به عجیب و غریب. مثل تماشای ویمبلدون با راجر فدرر و رافائل نادال در بازی وجود دارد اما بدون تماشاگر. آن را به نگاه عجیب و غریب و احساس های مختلف برای اطمینان حاصل کنید.

توصیه شما بسته-درب مسابقات ؟

این دولت است تماس, به ویژه وزارت بهداشت و درمان. ما باید به دنبال دستورالعمل های خود را. هر آنچه که آنها احساس امن است باید انجام شود. من سعی کردم به انجام کارهای مشابه با هر بخشنامه داده شده است. ما نیز سعی در گسترش این پیام در رسانه های اجتماعی ما سیستم عامل است. وجود دارد بسیاری از شایعات شناور در اطراف. این مهم است برای انتقال پیام حق را به هر کس و آنها را نشان می دهد تصویر کامل به دلیل شایعات گاهی اوقات می تواند اخلال در روند تفکر خود را و شما را به فکر می کنم در غیر این صورت.

چگونه می خواهید به کار گرفته اند این وضعیت در بازی خود را روز و چه توصیه شما به جوانان که مشتاق به در پارک ،

من ادامه خواهد داد آموزش من و من مطمئن هستم که همه بازیکنان در ادامه جسمی خود را آماده سازی. اما گاهی اوقات آن را خوب به خودتان استراحت بدهید و پس از مناسب فصل طولانی. بنابراین خوب است که برای دریافت استراحت برای مدتی و سپس بازگشت به عمل است. دو عنصر وجود دارد—پنبه حلاجی شده و بولینگ. یکی به آماده سازی خود را با تمرین های مختلف آموزش. دیگر خواهد بود برای تمرین ذهنی انجام تجسم و روانی دریل. هر دو این عناصر با هم از یک ترکیب خوب برای آماده سازی. من به طور کامل درک کنند که هیچ چیز ضربان بودن در این زمینه ضربه زدن به توپ دوباره. اگر کسی که فکر کردن در غیر این صورت—که این یک دوره که در آن من نمی تواند انجام دهد بسیار به جز عقب بنشینید و استراحت—آن دسته از بچه ها گرفتار خواهد شد چرت زدن.

چه مستند ساخته شده شما متوجه?

آزادی ما را به انجام کارهای ساده در زندگی است. مثل آخرین باری که من ملاقات کرد هر خارجی—که شامل دوستان من—بود مه 15. پس از آن مدت زمان طولانی است. مهم ترین چیز این است آزادی آزادی به آنچه دوست دارید و از انجام برخی از چیزهایی که شما قادر به انجام در حال حاضر است. این نوع مختلف از شرایط کاملا بی سابقه است. من نمی توانم دستور افراد مسن بنابراین من پیام دوستانه به آنها خواهد بود: شما آرزو هست برای من برای یک مدت زمان طولانی و دعا کرد که من نمی خارج و اقامت در چین. پس آرزوی من برای شما این است به خارج شدن بیش از حد—از خانه خود را. که در راه شما خواهد بود امن و مطمئن است. به دنبال دولت دستورالعمل و اجازه اقامت امن است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>