بیپاشا باسو در مورد کاران سینگ گروور صحبت می کند که پدر و مادرش چگونه علیه او بودند و اینکه چگونه هرگز پیشنهادش را فراموش نخواهد کرد. و همچنین، چگونه او شایعات بارداری را تحریک کننده می بیند.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Bipasha Basu

تصویر حسن نیت ارائه میدهد : حساب رسمی اینستاگرام / Bipasha باسو

بیپاشا باسو و کاران سینگ گروور چهار سال سعادت زناشویی را به پایان رسانده اند. این بازیگر جیسم در مصاحبه اخیر خود در مورد چگونگی پیشنهاد کاران به او و اینکه چرا پدر و مادرش مخالف او هستند صحبت کرد. او برای اولین بار در مصاحبه ای باپینک ویلا در مورد شایعات بارداری و اینکه چگونه آن ها را تحریک کننده می بیند صحبت کرد. او گفت: «هر بار که کمی وزن می کنم، مرا باردار می کنند. تحریک کننده است.» گروور افزود: من همیشه می گویم باردارم اما هیچ حرفم را باور نمی کند.

باسو که برای اولین بار در مورد ملاقات با کاران سینگ گروور صحبت می کرد، اظهار داشت: «وقتی برای اولین بار او را دیدم، خوش تیپ به نظر می رسید. آنها در حال بحث در مورد لباس در مجموعه و آنها صحبت کردن در مورد ما را به پوشیدن نوع شلوار. فراموش کرده بودم چه شلواری پوشیده بود، به همین دلیل زیر میز را نگاه کردم. من چنین کارهای احمقانه ای را بدون فکر کردن انجام می دهم.»

او همچنین در مورد چگونگی مخالف بودن پدر و مادرش با این بازیگر وحی کرد. او فاش کرد: «مادر و پدرم واقعاً مخالف کاران بودند. آن ها احساس می کردند که دختر مورد علاقه شان بالاخره با کسی جدی می شود که در گذشته روابط زیادی نداشت اما نوبت به اطراف پدر و مادری بود که به او اذعان نکردند که او را پسرشان می نامیند.»

و بعد شايد يه افشاي خيلي بزرگتر اتفاق افتاد وقتي که اون در مورد اينکه چطور يجوري به بازيگر پيشنهاد داده صحبت کرد او گفت: «ما در تعطیلات بودیم و شب سال نو بود و من در حال فیلمبرداری آتش بازی بودم و ناگهان دیدم کاران به طور جدی چیزی می گوید و بعد حلقه ای در قاب ظاهر شد و من یک بیان فیلم ترسناک دادم و تلفن افتاد. من اون پيشنهاد رو ثبت کردم”

باسو اولین بازی بالیوود خود را در سال ۲۰۰۱ با آجنبی انجام داد و به انجام فیلم هایی مانند Mere Yaar Ki Shaadi Hai، Jism، Corporate، Omkara، Dhoom 2، Race، Bachna Ae Haseeno، All The Best، Raaz 3 و Alone رفت. گروور همچنین در تنهایی با بیپاشا باسو بازی کرد و در همان سال داستان نفرت ۳ را انجام داد که در باک آفیس بسیار خوب انجام داد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: بی پاشا باسو: خوب است اگر فرزند خودمان را ن داریم، می توانیم از دیگر کودکان کشور مراقبت کنیم

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار