پاشا باسو آغاز می شود در حال آماده شدن برای چهارمین سالگرد عروسی باعث می شود Besan Laddoos برای Karan Singh Grover

پاشا باسو آغاز می شود در حال آماده شدن برای چهارمین سالگرد عروسی باعث می شود Besan Laddoos برای Karan Singh Grover – سرگرمی

انتشار: May 27, 2020, 15:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور خواهد خود را جشن چهارمین سالگرد ازدواج در تاریخ 30 آوریل این سال و این بازیگر در حال حاضر شروع به آماده شدن برای آن توسط شوهر مورد علاقه Besan Laddoos!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Bipasha Basu

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/بی پاشا باسو

پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور گره خورده گره در مارس 30, 2016 در یک مراسم بزرگ که حضور داشتند این است که از زرق و برق شهر. در طول تنها سه روز آنها را جشن چهار سال از با هم بودن و البته خواهد بود انجام کاری خاص. و با توجه به این زن تمایل به یاد داشته باشید تاریخ های بیشتر را در حال حاضر آغاز شده او را کنار آماده سازی است.

به او Instagram حساب باسو به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که در آن او می تواند دیده می شود پخت و پز Karan مورد علاقه Besan Laddoos و زمان این ویدئو به پایان می رسد شما می تواند احساس گرسنه و به خصوص اگر شما یک دندان شیرین. این است آنچه ما تماس بگیرید عشق واقعی و در این زن و شوهر در مورد, میمون, عشق!

نگاهی به فیلم در اینجا:

استیفن گراور و باسو در حال سفر معتادان و اغلب در سفر خارج از کشور به زرق و برق دار ترین مکان و حتی به اشتراک گذاری خود را زیبا و جسورانه تصاویر از گوشه های مختلف جهان است. آنها حتی عمل هم در 2015 فیلم به تنهایی و در حال حاضر دوباره برای یکی دیگر از هیجان انگیز به نام Aadat است که با کارگردانی Bhushan Patel.

این در حالی است پس ما شاهد این بازیگر در صفحه نمایش بزرگ و ما امیدواریم که او می آید به زودی! و ما نیز امیدواریم که این زن و شوهر سهام برخی از تصاویر در روز سالگرد خود را!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


 • 1/18

  Karan Singh Grover و پاشا باسو, ملاقات در مجموعه خود وابسته به عشق شهوانی-هیجان انگیز به تنهایی در سال 2015 که در آن آنها بازی نقش سرب است. در حالی که تیراندازی برای تنهایی, Karan که ازدواج Jennifer Winget بود بر روی سنگ و سریع برای پیدا کردن آرامش در Bips. اتفاقا در همان مرحله پاشا با او را شکست پس از آن-کمال Harman Baweja میان ادعا شایعات هارمن در او. (تمام عکس/بی پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور را Instagram accounts @bipashabasu و @iamksgofficial)

 • 2/18

  Karan Singh Grover و پاشا باسو آمار آن را به خوبی و به زودی شایعات رو به رشد خود را نزدیکی شروع به انجام دور. در ابتدا به نظر می رسید که Karan Singh Grover و پاشا باسو, ‘ داستان عشق یک شیرین کاری تبلیغاتی برای فیلم خود را به تنهایی. اما پس از این فیلم منتشر Bips و Karan ادامه داد: به رنگ قرمز شهر را با عاشقانه.

 • 3/18

  Karan Singh Grover بود که همیشه علاقه بونگ بمب پاشا باسو. او به او یک 10 در 10 برای چوب اسکنه خورده بدن (به یاد داشته باشید Bips شد در رابطه با دیگر شود جان ابراهیم برای سال؟) و حتی به لباس پوشیدن او قاتل کفش پاشنه بلند برای جلوگیری از قوی بیش از او. به عنوان Karan پا به بالیوود پاشا شد دوست خود را فیلسوف و راهنمای.

 • 4/18

  به زودی, Karan Singh Grover, و پاشا باسو جدایی ناپذیر تبدیل شد. تعطیلات مد, شاخه های اواخر شب شام سالن جلسات فیلم تاریخ آبگرم تاریخ – آنها خال خال با هم در همه جا.

 • 5/18

  پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور مشترک مهندسان شیمی در ساقه عکس برای دوستان طراح Rocky S’ خط جدید در سال 2015 که برداشت چشم.

 • 6/18

  اما Karan Singh Grover و پاشا باسو تصمیم به ماندن مادر بیش از وضعیت ارتباط خود را. پاشا همچنین در زمان حفاری در رسانه ها زمانی که از او خواسته شده بود در مورد ‘دوستان خوب’. این بازیگر گفت: او دیگر دوستان خوب در این صنعت بیش از حد از جمله او Bachna Ae Haseeno شرکت ستاره رانبیر کاپور.

 • 7/18

  زمانی که پاشا باسو تبریک گفت, Yuvraj Singh در تعامل خود را به هازل Keech در توییتر کریکت گفت: بونگ بمب که در حال حاضر آن را به نوبه خود او را به دریافت hitched. که این بازیگر پاسخ داد: “به زودی mera شماره bhi aayega.” این منجر به حدس و گمان در مورد پاشا و Karan در نظر گرفتن رابطه خود را به سطح بعدی.

 • 8/18

  Karan Singh Grover خود را جشن گرفتند 34 تولد در فوریه 2016 با پاشا باسو در گوا. در همان روز شرکت ضمن Karan و همسر دوم خود را Jennifer Winget طلاق گرفتم.

 • 9/18

  به زودی پس از در ماه مارس پاشا باسو کشف شد ورزشی بزرگ الماس در حلقه انگشت دامن زدن حدس و گمان از دو مشغول بودن.

 • 10/18

  در آوریل, Priyanka Chopra تایید کرد که پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور شد ازدواج با در نظر گرفتن توییتر را تبریک می گویم ، در روز بعد پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور یک بیانیه مشترک صادر تایید که آنها در حال گرفتن ازدواج در مارس 30, 2016.

 • 11/18

  پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور گره خورده گره در مارس 30, 2016 در بمبئی. در حالی که این اولین ازدواج برای پاشا باسو که زودتر مورخ John Abraham, Dino Morea و Harman Baweja, آن است که, Karan Singh Grover, سومین ازدواج. Karan برای اولین بار ازدواج بازیگر Shraddha Nigam و بعد از آن به Jennifer Winget.

 • 12/18

  پاشا باسو که با عشق تماس Karan او را “میمون” به تازگی گفت: “او است که تمام قلب انسان است. او عاطفی و حساس است. او حواس هر خلق و خوی من و تلاش می کند به تشویق من تا همیشه اگر من عصبانی یا ناراحت با هر چیزی در جهان است. او نوع از کسی که باعث می شود من لبخند و خنده زیادی طول می کشد مراقبت از من… شما نمی دیدن چنین افراد حساس اطراف در زمان امروز اما Karan یک شخص است که توسط قلب است که من علاقه ترین چیز در مورد او.”

 • 13/18

  “آن شده است چهار سال با هم و در حال حاضر آن را به مدت سه سال برای ازدواج ما. از آن شده است ، من احساس می کنم که مهم است که شریک زندگی خود را مانند بهترین دوست شما. بنابراین ما در تکمیل همگام در هر روز است. ما دوست دارم به صرف زمان با هم. انجام همه چیز را با هم. این یک تجربه انجام هنگامی که شما در بازگشت به خانه وجود دارد و کسی که در حال انتظار برای شما” پاشا گفت: سرپرستان از طریق تلفن از بمبئی.

 • 14/18

  پاشا باسو بیشتر افزود: “برای یک دوره طولانی از زندگی من شده اند بسیار به تنهایی انجام دادم و همه چیز توسط خودم. این احساس خوبی به pampered توسط او (Karan) تمام وقت.”

 • 15/18

  پاشا باسو می گوید شوهر, Karan Singh Grover, همه چیز را که او می خواست در شریک زندگی خود را و او مانند دو روح است.

 • 16/18

  “زندگی قطعا تغییر پست خوب ازدواج که من کردم یک شریک. من نمی تواند خواسته اند برای یک فرد بهتر از او آن را مانند دوقلو روح به عنوان ما بسیار بسیار مشابه است. من همیشه یک فرد است که همیشه هدایت توسط شادی. من هدف اصلی در زندگی این است که برای رسیدن به شادی هر جا که بروم بنابراین خوشبختانه من آن را با من ازدواج گفت:” پاشا که سر بیش از پاشنه در عشق با شوهر, Karan Singh Grover.

 • 17/18

  پاشا باسو و کاران سینگ استیفن گراور دیده خواهد شد با هم در صفحه بعدی در Aadat. این زن و شوهر دوست دارد صرف وقت با یکدیگر نه تنها در خانه بلکه در محل کار بیش از حد. “این بهترین احساس را به کار با او… او بسیار منظم. من فکر می کنم من آموخته اند که چگونه به طور منظم از او… من مخالف کامل هر چند. او تا به بسیاری از انرژی و سرگرم کننده است. وجود دارد هرگز یک لحظه کسل کننده کار یا زندگی با او” Karan Singh Grover گفت.

 • 18/18

  در اینجا مایل مبارک سالگرد عروسی به یکی از داغترین زوج های بالیوود!

ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de