بیهار دوچرخه سواری دختر از 1200 متر با پدر تحت تاثیر قرار Ivanka Trump

بیهار دوچرخه سواری دختر از 1200 متر با پدر تحت تاثیر قرار Ivanka Trump – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 23, 2020, 10:45 IST | سرپرستان | بیهار

Ivanka Trump مشترک خبری در توییتر و ستایش او

Ivanka Trump

Ivanka Trump

اخبار از 15 سال Jyoti Kumari و او را مجروح پدر به خانه در بیهار را دربنگا — از 1200 متر از Gurugram بر روی یک دوچرخه در طول مستند است و ما را تحت تاثیر قرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاور Ivanka Trump. ستایش Jyoti, Ivanka روز جمعه مشترک خبری در توییتر و گفت: “زیبا شاهکار استقامت و عشق اسیر تصورات مردم هند و فدراسیون دوچرخه سواری”.

او در توئیتر خود نوشت: “15 سال به Jyoti Kumari انجام او را زخمی پدر به خانه خود ایجاد کرد پشت دوچرخه پوشش +1,200 متر بیش از 7 روز. این شاهکار استقامت و عشق و محبت اسیر تصورات مردم هند و فدراسیون دوچرخه سواری!”

در پاسخ به Ivanka سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله گفت: “او فقر و ناامیدی هستند که جلال به عنوان اگر Jyoti سوار از 1200 متر برای هیجان آن. دولت خود را شکست خورده است که به سختی چیزی برای ترومپت به عنوان یک دستاورد است.” Jyoti و پدر او زندگی می کردند در Gurugram در هاریانا. پدر او موهان Paswan بود و مجروح در یک تصادف در طول مستند ترک او قادر به رفتن به خانه.

پس از این در مارس 10, Jyoti چپ همراه با پدرش از Gurugram بر روی یک دوچرخه برای دربنگا. او وارد خانه on May 16.

مردم حیرت زده شد به یادگیری در مورد گرفتاری و همچنین شجاعت نمایش داده شده توسط Jyoti. حتی Ivanka Trump تحت تاثیر قرار گرفته بود و در ادامه برای به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به Jyoti.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im