بیهار پلیس در بمبئی نه دنبال پروتکل های: وزیر Shamburaj دسای

بیهار پلیس در بمبئی نه دنبال پروتکل های: وزیر Shamburaj دسای – اخبار

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 20:05 IST | PTI | بمبئی

یک تیم از بیهار پلیس وارد اینجا را در روز چهارشنبه به کاوشگر یک “abetment به خودکشی’ مورد ثبت نام در برابر بازیگر Rhea Chakraborty و دیگران در پتنا ارتباط با Rajput خودکشی.

Sushant Singh Rajput

Sushant Singh Rajput

بیهار تیم پلیس است که در بمبئی در ارتباط با کاوشگر به اتهام خودکشی توسط بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput نیست به دنبال تاسیس پروتکل یک ماهاراشترا گفت: در روز پنج شنبه.

وزیر امور خارجه در امور خانه Shambhuraj دسای گفت: چه بیهار پلیس انجام شد اشتباه بود. یک تیم از بیهار پلیس وارد اینجا را در روز چهارشنبه به کاوشگر یک “abetment به خودکشی’ مورد ثبت نام در برابر بازیگر Rhea Chakraborty و دیگران در پتنا ارتباط با مرگ Rajput.

“بمبئی پلیس ثبت نام کرده اند مورد… از یک روز ما در حال بررسی آن است.” دسای گفت: Patna پلیس ثبت نام کرده اند یک مورد و یک تیم فرود آمد در بمبئی.

“هر زمان که یک تیم پلیس از یک دولت بازديد دیگر دولت برای بررسی وجود دارد برخی از پروتکل ها است که به دنبال.. این بودند نه به دنبال” دسای گفت یک کانال ها در اینجا.

ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh تا به حال در چهار شنبه رد کرد CBI پروب به مرگ راجپوت (34) که داشت حلق آویز در حومه Bandra آپارتمان در ژوئن 14.

“بمبئی پلیس در حال تحقیق در این مورد و هیچ سوالی در این مورد دست به ابتکارات,” Deshmukh گفته بود.

کریشنا کومار سینگ (74), Rajput پدر شکایت علیه چاکرابورتی, مرحوم بازیگر و شش نفر دیگر در پتنا در روز سه شنبه. چهار عضو تیم پتنا پلیس وارد دفتر معاون کمیسر پلیس (تشخیص-من) از بمبئی جنایت شعبه, یک مقام پلیس گفت که در روز چهارشنبه.

به پلیس بمبئی در حال حاضر به سوال چند نفر از صنعت فیلم. اما در پیچ تعجب آور اواخر بازیگر پدر که تا به حال تا کنون حفظ سکوت در مورد پسر خود را از مرگ تسلیم FIR در برابر چاکرابورتی و شش دیگران از جمله اعضای خانواده او به اتهام abetment به خودکشی.

مورد ثبت شده بود و تحت IPC بخش از جمله 341 (غیر قانونی خویشتن), 342 (غیر قانونی حبس), 380 (سرقت در خانه خانه) 406 (کیفری نقض اعتماد) 420 (تقلب) و 306 (abetment خودکشی).

نگه داشتن اسکرول برای خواندن اخبار بیشتر

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید