رئیس بیگ سلمان خان 14 خواهد شد یک فصل منحصر به فرد به عنوان سازندگان در حال برنامه ریزی برخی از امکانات منحصر به فرد برای شرکت کنندگان به آنها را سرگرم نگه دارید.

A still of Salman Khan from Bigg Boss 14, Pictrue Courtesy: YouTube

هنوز هم از سلمان خان از رئیس بیگ 14 ، Pictrue حسن نیت ارائه میدهد : یوتیوب

همه گیر کروناویروس، همه چیز متاسفانه همان نیست که آنها بودند. مراکز خرید، سالن های سینما، رستوران ها و بسیاری از امکانات دیگر به دلیل قفل شدنی که در اسفند ماه سال جاری اتفاق افتاد، تعطیل شده اند. با اینکه بازیگران به سر کار برگشته اند، اما بسیاری از موسسات هنوز بسته باقی می مانند.

در این میان سازندگان بیگ رئیس ۱۴ مجموعه ای منحصر به فرد برای فصل امسال طراحی کرده اند. یک منبع نزدیک به این نمایش به ایندیان اکسپرس اطلاع داده است: «در طول قفل شدن، مردم فعالیت های خاصی را از دست داده اند، خرید، غذا خوردن یا تماشای فیلم ها باشد. به عنوان بخشی از وظایف لوکس، شرکت کنندگان قادر خواهند بود برای برنده شدن فرصتی برای لذت بردن از این در بیگ رئیس 14 خانه. همان طور که سلمان خان در ویدئوهای تیزر گفت، این پاسخی ناآشکار به سال ۲۰۲۰ خواهد بود.»

بله، خانه این فصل یک مینی تئاتر، یک رستوران و حتی یک مرکز خرید در داخل خانه خواهد داشت. سلمان خان برای سی و یکمین سال متوالی دوباره میزبان خواهد شد. سفر او با نمایش واقعیت از سال ۲۰۱۰ آغاز شد و یک دهه در سال جاری به پایان می رسد. فهرست نهایی شرکت کنندگان در انتظار است.

در طول چند روز گذشته، شایعات شده اند که خان بود R250 کرور برای نسخه آینده پرداخت می شود. با این حال، یک منبع تجاری اصرار دارد که این رقم راه خروج از علامت است. “بنا به گزارش ها سلمان سال گذشته R15.5 کرور را در هر قسمت متهم کرده بود. این بار در اطراف، او قیمت را به کرور R20 در هر قسمت upped. در حالی که سه ماه استینت کار می کند به کرور R480، سازندگان و او موافقت کرد به مهر و موم معامله در کرور R450. این مبلغ شامل هزینه های او برای پروموس و کنفرانس های مطبوعاتی مجازی است. تولیدکنندگان در اندمول حاضرند پاداش را بپردازند چرا که می دانند سلمان دلیل اولیه TRPs بالای این نمایش است.»

شنیده می شود که این بازیگر هر شنبه برای شلیک به فیلم سیتی در گورگاون می رود و آخر هفته را در چاله ساخته شده برای او می گذراند. این منبع می افزاید که قرارداد شامل یک بند در مورد تمدید فصل است. “نسخه قبلی توسط 10 قسمت تمدید شد، با بازیگر شارژ R7.5 کرور در روز. اگر نمایش واقعیت این بار ظرف 12 هفته مورد توافق به نتیجه ن رسد، تیم سلمان و تهیه کنندگان برای بحث در مورد پاداش اضافی می نشینند.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

همچنین بخوانید: آیا رئیس بیگ سلمان خان 14 تا یک ماه به تعویق افتاده است؟

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار