خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 Grand Finale زندگی می کنند به روز رسانی: Shehnaaz Gill اخراج از نمایش – سرگرمی

به روز شده: Feb 16, 2020, 00:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

یکی در میان بالا 4 مسابقه – Shehnaaz Kaur Gill, Asim ریاض, Sidharth Shukla و Rashami دسای – خواهد شد تاج گذاری به عنوان برنده Bigg Boss 13

Image sourced from mid-day archives

تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

پس از ما توده اکشن, درام, بحث و جدل و دعوا به مدت چهار و نیم ماه های فصل سیزدهم از هند را بسیار دوست داشتم واقعیت نشان می دهد, Bigg Boss, در حال آمدن است به پایان است امروز. یکی در میان بالا 6 مسابقه – Shehnaaz Kaur Gill, Asim ریاض, Sidharth Shukla, Paras Chhabra, Arti سینگ و Rashami دسای – خواهد شد تاج گذاری به عنوان برنده Bigg Boss 13.

سلمان خان grand ورود

سلمان آغاز شد proceddings با عملکرد فوق العاده خود chartbuster آهنگ.

Bigg Boss 13

این چیزی است که برنده خواهد شد

سلمان خان همچنین اعلام کرد که برنده یک جایزه نقدی 50 تومان lakh علاوه بر یک جایزه.

و آن شروع می شود

این بود که دنبال یک مطلب فوق العاده بالا 6 کنندگان. بعد Bigg Boss به شرکت کنندگان یک نگاه اجمالی از سفر خود را. شرکت کنندگان جشن گرفتند سفر خود را در مد بزرگ.

Rashami دسای می شکند

Rashami خراب شد به محض دیدن مادرش. Paras’ مادر نشان داد او مردد در مورد پسرش شرکت در نشان دادن واقعیت دانستن پسرش طبیعت است. Rashami اعتراف کرد که او در حال صحبت کردن به مادر او پس از یک سال و نیم.

سلمان چت با فینالیست

سلمان خان به حال heart-to-heart گفتگو با فینالیست و خانواده خود را.

فینالیست اخراج در دیدار شرکت کنندگان

سلمان خان معرفی فینالیست با اخراج شرکت کنندگان است. سلمان از آنها خواست که آنها فکر می کنم خارج خواهد شد ، Vishal Aditya سینگ و Devoleena در زمان Arti سینگ نام. ابو مالک فکر می کند یا Sidharth یا Asim برنده خواهد شد نشان می دهد.

نهایی Selfie

سلمان می پرسد فینالیست نگاهی به آخرین selfie قبل از Bigg Boss اعلام اخراج شرکت کننده. او درخواست آنها را به او را در عکاسی از خود.

Paras Chhabra حذف

سلمان خان نشان داد یک کیف پر از 10 تومان لاخ. از او خواست که هر کسی برای انتخاب کیف و اگر آنها مطمئن هستند که در مورد برنده شدن در این عنوان است. Paras پرس buzzor و برگ نشان می دهد.

Paras فکر می کند Arti برنده خواهد شد

سلمان پرسید: Paras که می تواند برنده نشان می دهد. Paras در زمان Arti نام و گفت که مردم ممکن است فکر می کنم که او ضعیف است, نامزد, اما او ظهور خواهد کرد Bigg Boss 13 برنده است.

Sunil استیفن وارد به عنوان “nakli’ آمیتا باچان:

Sunil Grover آمد در لباس پوشیدن به عنوان “nakli’ آمیتا باچان و قرائت شعر در Bigg Boss 13 سفر. او شوخ جوک سرگرم فینالیست سابق شرکت کنندگان و سلمان.

سلمان خان suprises فینالیست

سلمان تشویق های نهایی پنج مسابقه – Shehnaaz, آرتی Sidharth, Asim و Rashami که آنها را به رایگان سفر به جزیره یاس در ابوظبی, امارات متحده عربی. هر شرکت کننده می تواند یک مهمان همراه است.

Harbhajan Singh و محمد کایف را اعلام ویژه

Harbhajan Singh و محمد کایف وارد Bigg Boss 13 برای ارتقای ایمنی جاده های جهان سری, که خواهد شد در رنگ های Cineplex و Voot. آنها همچنین کریکت با Salman.

Arti حذف شده از نمایش

Arti سینگ شد دومین شرکت کننده به ترک امشب نشان می دهد. سلمان گفت که او افتخار. Arti آرزو فینالیست بهترین شانس. آرتی را همراهی او را از خانه. Bigg Boss در حال حاضر می شود آن بالای چهار شرکت کنندگان در Shehnaaz Gill, Sidharth Shukla Rashmi دسای و Asim ریاض.

Sidharth یا Rashami را به عنوان برنده: Arti سینگ

زمانی که Arti خواسته شد تا در مورد احتمال برنده او در زمان Sidharth و Rashami نام. سلمان قول داده بینندگان که آنها قادر خواهد بود برای دیدن Arti بیشتر بر روی صفحه نمایش.

Rohit Shetty وارد نشان می دهد

مدیر Rohit Shetty وارد نشان می دهد برای ترویج آینده خود را واقعیت نشان می دهد Khatron Ke Khiladi. مدیر خواهد بود در حال حاضر از بین بردن یکی از شرکت کننده از Bigg Boss 13.

Rohit ویژه وظیفه برای چهار نهایی شرکت کنندگان

Rohit می دهد و فینالیست یک کار خاص. یکی Bigg Boss 13 شرکت کننده به جای خود/چهره خود را در یک جعبه پر از موش در حالی که دیگر Khatron Ke Khiladi شرکت کنندگان را به موش ها را یکی یکی. Shehnaaz می شود ترس و حاضر به انجام این کار است.

Rashami دسای اخراج

Rohit Shetty annouces که Rashami دسای حذف کرده اند از خانه.

Bigg Boss می شود بالای آن سه مسابقه

Sidharth Shukla Asim ریاض و Shehnaaz Kaur Gill ظهور به عنوان سه مسابقه از Bigg Boss 13

Sidharth Shukla Rashami دسای مرحله در آتش

Sidharth Shukla و Rashami دسای به یک عملکرد بسیار گرم در Ranveer سینگ و دیپیکا پادوکن starrer Ram Leela آمار آهنگ Ang Laga ده. زن و شوهر را “چای” مبارزه در داخل خانه بازی بخش عمده ای در خود مبنی بر لذات جسمانی رقص عمل می کنند.

Shehnaaz Kaur Gill حذف

سلمان خان اعلام کرد که Shehnaaz Gill حذف کرده اند از خانه.

سلمان می اندازد باز رای گیری خطوط

سلمان خان اعلام کرد که رای گیری خطوط در حال حاضر باز برای بعد از 15 دقیقه.

سلمان می دهد بینندگان یک نگاه اجمالی از #Sidnaaz

سلمان خان به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو را با بینندگان به آنها نگاه اجمالی از لحظات خاص بین Sidharth Shukla و Shehnaaz Gill محبوب به نام به عنوان “Sidnaaz”.

Siddharth دی صحبت های سلمان خان از گواتی

Siddharth دی که در گواتی صحبت های سلمان خان از طریق.ویدئو کنفرانس. Siddharth تعامل با Karan Johar و Varun Dhawan که به اشتراک گذاشته افکار خود را در مورد نشان می دهد و آرزو Sidharth و Asim بهترین شانس. گواتی در حال حاضر میزبانی 2020 Filmfare Awards.

محبوب واقعیت نشان می دهد که برای اولین بار در سپتامبر 29, شروع با 13 شرکت کنندگان – Sidharth Shukla, Siddharth دی ابو مالک Paras Chhabra, Asim ریاض, Mahira شارما Devoleena Bhattacharjee, Rashami دسای Shefali Bagga Shehnaaz Kaur Gill Dalljiet Kaur, Koena Mitra, Arti سینگ و Ameesha Patel به عنوان “maalkin’. برای بعد از 140 روز مسابقه مبارزه با هر یک از دیگر های شاد و عصبانی لحظات. در پایان آرتی Sidharth, Shehnaaz, Asim, Rashami و Paras ظهور به عنوان فینالیست.

در حالی که Sidharth, Rashami, Paras و آرتی شناخته شده بودند و تلویزیون چهره و یک فن زیر Asim و Shehnaaz که جدید در تلویزیون را به دست آورد بسیاری از عشق و پشتیبانی در سراسر کشور همه به لطف Bigg Boss.

یک روز قبل از فینال شرکت کنندگان نشان داده شد کلیپ از سفر خود را. در حالی که تماشای ویدئوها از خود سفر هیجان انگیز بود برای شرکت کنندگان اضطراب خود است که هنوز هم سر به فلک کشیده بالا به عنوان یکی در میان آنها است فقط در حالی که کمی دور از بوسیدن جایزه.

به طوری که خواهد آمد پیروز و نگه داشتن جام در این فصل ؟ ما می دانیم که نام بسیار به زودی. تماشای این فضا برای آخرین به روز رسانی در فینال.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان