خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 Grand Finale: پنج لحظات ساخته شده است که در این شب به یاد ماندنی – سرگرمی

به روز شده: Feb 16, 2020, 08:03 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی برای تشویق در Bigg Boss 13 فینال, ما شما را به بالا 5 اجرای

Image source: Yogen Shah

منبع تصویر: Yogen شاه

در نهایت!! 140-روز سفر سیزدهم فصل Bigg Boss به پایان رسید و در روز شنبه با یک فینال بزرگ است. میزبان سلمان خان به مسحور عملکرد که به دنبال برخی از کون اجرای برنامه توسط شرکت کنندگان. Sunil استیفن گراور و Rohit Shetty نگه داشته و مخاطب را سرگرم. در پایان Sidharth Shukla ظهور به عنوان برنده Bigg Boss 13.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی برای تشویق در آخر ما شما را به بالا 5 اجرای برنامه های فینالیست و شرکت کنندگان:

سلمان خان فوق العاده عملکرد رقص

سلمان شروع به رسیدگی با عملکرد فوق العاده خود chartbuster آهنگ. از جانم Samjha Karo و کوله پشتی Se Swagat, Salman نمایش عالی خود را حرکت رقص بودند که تشویق فینالیست.

Sunil Grover به عنوان “Nakli باچان’

Bigg Boss 13

Sunil Grover تا لباس پوشیدن و به عنوان آمیتا باچان و تعامل با شرکت کنندگان است. فوق العاده خود را در تقلید از سوپراستار ساخته شده همه رفتن ROFL. در وسط از عمل خود را بازیگر رقصید به آهنگ محبوب Housefull 4 آهنگ Bala, ساخت مخاطب خنده با صدای بلند. عمل خود را حتی چپ سلمان خان در انشعابات.

Sunil نیز وارد این خانه به عنوان محبوب Guthi و تعامل با شرکت کنندگان است. Guthi همچنین به برخی از عروسی راهنمایی برای Shehnaaz.

Sidharth, Shehnaaz بازسازی حماسه #Sidnaaz داستان عشق

Bigg Boss 13

وجود دارد کاملا چند زوج در داخل خانه اما بسیار گرم ترین و عاشقانه و قدرتمند از Bigg Boss 13 بود Sidharth Shukla و Shehnaaz Kaur گیل. داستان عشق خود بسیار محبوب شد که طرفداران آنها را به نام “SidNaaz”.

در فینال شب این دو دوباره برخی از لحظات خاص آنها با هم مشترک در گذشته چهار و نیم ماه از طریق یک رقص خاص شماره. خود را بسیار گرم شیمی چپ همه در هیبت.

Rohit Shetty باعث فینالیست بازی با موش

Bigg Boss 13

ساخت یک dhamakedar ورود در Bigg Boss آخر Khatron Ke Khiladi میزبان Rohit Shetty که پیوست سلمان خان با daredevil khiladis – Karan پاتل Tejaswini Prakash, Adaa خان و Karishma Tanna.

Rohit می دهد و فینالیست یک کار خاص. یکی Bigg Boss 13 شرکت کننده به جای خود/چهره خود را در یک جعبه پر از موش در حالی که دیگر Khatron Ke Khiladi شرکت کنندگان را به موش ها را یکی یکی. Shehnaaz ترسیده و حاضر به انجام وظیفه با وجود درخواست های مکرر توسط مدیر و Sidharth.

Sidharth تاج برنده

Bigg Boss 13

وجود دارد گفت: همه چیز خوب است که به خوبی به پایان می رسد. Sidharth Shukla بود که اغلب به سخره بودن در بد کتاب از بینندگان به دلیل ثابت خود را مبارزه با دیگر شرکت کنندگان در داخل Bigg Boss خانه. اما در پایان, Sidharth شکست تمام شرکت کنندگان و پدید آمده به عنوان برنده Bigg Boss 13.

چه خاص خود را Bigg Boss 13 grand finale لحظه ؟ به ما بگویید در بخش نظرات زیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de