خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 8 به روز رسانی: شیلپا شتی وارد خانه برای یک جلسه یوگا با مسابقه – سرگرمی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 18:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شیلپا شتی وارد خانه با یک پاک کننده برف پاک کن و آگاه است که او در اینجا به پاک کردن شرکت کنندگان از داخل

All images: PR

تصاویر: روابط عمومی

به عنوان Bigg Boss مشاوره ازدواج و مشاوره هستند prepping برای نهایی گذشت نشان می دهد Shehnaaz و آرتی سهم چرا آنها ناراحت هستند با Sidharth. در واقع Shehnaz کاملا متوقف می شود صحبت به Sidharth پس از ایمنی کار. Shehnaz و Sidharth به اشتراک گذاشتن یک پیوند قوی اما وقتی که می آید به استراتژی ها و بازی های آنها در دو ذهن متفاوت و نظرات متفاوت است.

این وضعیت کمک می کند تا دیگران به دستکاری Shenaz و ایجاد شکاف بین او و Sidharth. در ضمن Asim است که با داشتن یک خنده از دیدن Shehnaz و Sidharth مبارزه با بیش از صرفه جویی در Paras برای ایمنی.

روز بعد از مسابقه از خواب بیدار به ” خفه شو و گزاف گویی مثل همیشه آنها را دوست دارم به پیش بینی آنچه در بیداری آهنگ نشان می دهد. شیلپا وارد خانه با یک پاک کننده برف پاک کن و آگاه است که او در اینجا به پاک کردن شرکت کنندگان از داخل است. او می شود تشک یوگا برای آنها و شروع فرایند پاکسازی را با گفتن آنها برای پیدا کردن صلح درونی با انجام آساناهای.

Bigg Boss 13

شیلپا باعث می شود آنها را انجام ‘Kapalbhati’ برای اولین بار و به آنها می گوید که این قاعده انگشت شست برای پاکسازی درونی. بعد او به ارمغان می آورد پیچ و تاب و به آنها یک زن و شوهر از آساناهای یوگا. Shehnaz – Sidharth, Paras -Mahira و Rashami – Asim زوج با هم است. Aarti می پیوندد Rashami و Asim زور و اجبار. سه تن از آنها با موفقیت انجام یوگا بهتر از دیگران است.

Bigg Boss 13

شیلپا شتی که نشان داده شده است نشان می دهد در سطح بین المللی در مذهبی به شرح زیر نشان می دهد. او توضیح می دهد که به شرکت کنندگان در مورد چگونگی این نشان می دهد که نزدیک به قلب خود را و چگونه او را به دست آورد و اطرافيان و خاطرات از این را نشان می دهد. او سپس می پرسد تمام شرکت کنندگان به بحث در مورد بهترین و بدترین خاطرات از خانه. Shehnaz می گوید که او بهترین حافظه بود که برادر او آمد و به او گفت چگونه محبوب او است. Paras too می گوید که او بهترین حافظه بود که او وارد این خانه شده بود.

Mahira شکسته شدن در اشک هنگامی که او بیانگر چقدر دشوار خواهد بود به ترک این خانه به همه آنها بسیار به آن متصل است. Aarti شمارش او حملات هراس او را به عنوان بدترین لحظه Rashami میدارد او بد رفتار و زبان اشتباه به عنوان او. Asim و گرامی داشتن او و Sidharth دوستی و به یاد می آورد بعد او برنده ‘Akhada کار” داد و او برنده مدال به Sidharth, از سوی دیگر, Sidharth اعتراف خود بهترین لحظه زمانی بود که Shehnaz از دست رفته او در راز روز دوره.

شیلپا به سلامتی این مشاوره ازدواج و مشاوره با درخواست آنها را به یک چیز به عنوان یک هدیه به اونا که آنها می خواهم آنها را به پشت با آنها به عنوان حافظه خود را. شرکت کنندگان به ارمغان بیاورد برخی از معنی دار و هدایای ویژه همکار شرکت کنندگان است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im