خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 7 به روز رسانی: مشاوره ازدواج و مشاوره دریافت آخرین شانس را به نفع خود ایمنی! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 07, 2020, 19:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان Bigg Boss tedha فصل می آید و نزدیک به آخر شرکت کنندگان می خواهند به خود را برنده جایزه

All images: PR

تصاویر: روابط عمومی

به عنوان Bigg Boss tedha فصل می آید و نزدیک به آخر شرکت کنندگان می خواهند به خود را برنده جایزه. در خلق و خوی سرگرم کننده مشاوره ازدواج و مشاوره, Sidharth طول می کشد در مفسر نقش با تصویب Bigg Boss و اعلام یک وظیفه در سبک خود را امضا.

Rashami و Shehnaaz نگهداری می شوند از بازی با توجه به شرایط بهداشتی. او می گوید که Paras همچنین می توانید به عنوان او نیز ناخوش و خواب است در حالی که Aarti مشغول است, از این رو, Mahira تنها کسی است که مناسب است به بازی. او همچنان به جلو Mahira پا با گفتن این که او را در رقابت با خودش و نیز انجام ‘Sanchalan’ و تصمیم گیری نهایی خواهد شد.

Bigg Boss 13

بعد Bigg Boss اعلام غیر منتظره وظیفه می دهد که نامزد شرکت کنندگان یک شانس دوم را به نفع خود ایمنی و ایمن کردن محل خود را در آخر هفته. در کار Paras و Mahira قفل شده در یک زندان در حالی که Aarti و Shehnaz در یکی دیگر از. هر یک زندان 5 دروازه. ایمنی کارت قرار داده شده است در بین دو زندان ها و, یک شرکت کننده به عبور از دروازه را به نفع خود ایمنی است. کلید دروازه نگه داشته و در یک جدول که تنها نخبگان و اعضای باشگاه دسترسی داشته باشند. در فواصل زمانی مختلف یک گونگ را حلقه حلقه و بعد از هر گونگ هر کس میدارد کلید به انتشار این مسابقه خود را انتخاب و آنها را یک گام جلوتر است. یکی از اونا که به پایان می رسد از زندان را برنده ایمنی.

Bigg Boss 13

Rashami, Asim و Sidharth قادر به رسیدن به یک اجماع در آن مسابقه آنها می خواهند به صرفه جویی در. در حالی که Rashami و Asim انتخاب Aarti و Shehnaz, Sidharth تصمیم می گیرد برای حمایت از Paras برای بازگشت به نفع گذشته نامزد زمانی که Paras او را نجات داد. اولین گونگ حلقه و Asim تلاش می کند برای جلوگیری Sidharth از گرفتن کلید اما او موفق به گرفتن آن است. Sidharth دروازه باز برای Paras. این برگ Paras در اشک او که اصلا انتظار آن را در حالی که Aarti و Shehnaz به نظر می رسد دل شکسته. Asim می بیند این به عنوان یک فرصت به نوبه خود Shehnaz و Aarti در برابر Sidharth. او تلاش می کند تا آنها را به یک واقعیت را بررسی کنید اما Shehnaz عصبانی می شود و bashes Asim. او می گوید او را به عقب پس از او نبود اولویت خود را و او می خواست که برای نجات Aarti. مبارزه زشت می شود زمانی که Sidharth و Asim به کلامی تف کرد.

Bigg Boss 13

قبل از امضای کردن برای روز Shehnaz یک کلمه با Sidharth چرا او نمی او را نجات دهد. بحث خود را به پایان می رسد تا در یک مبارزه. پس از یک در حالی که Aarti بیش از حد می پیوندد چت. او اطلاع Sidharth که حتی اگر او را نجات داد Paras, آنها همیشه او را پشتیبانی می کند. در نهایت, Sidharth می پرسد و آنها را به صحبت کردن با او را به عنوان او است پسر بد. آیا این پایان Sidnaaz تا به آخر? که مسابقه را در نهایت ایمنی ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im