خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 6 روز رسانی: کنجکاوی قله های داخل خانه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 06, 2020, 18:45 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این Bigg Boss آخر است ومیگوید نزدیک و شرکت کنندگان در حال آماده سازی خود برای D-روز

All images: PR

تصاویر: روابط عمومی

این Bigg Boss آخر است ومیگوید نزدیک و شرکت کنندگان در حال آماده سازی خود برای D-روز. کنجکاوی قله داخل خانه به عنوان Bigg Boss اعلام کرد یک وظیفه است که به غیر از نخبگان و اعضای باشگاه یک فرصت طلایی به نفع خود ایمنی است. در این کار Paras, Mahira Aarti و Shehnaz را مجبور به نشستن در داخل پوسته لاک پشت تا بعد زنگ.

Bigg Boss 13

اگر آنها موفق به انجام این کار آنها را به از دست دادن تنها شانس را به نفع خود ایمنی است. در حالی که Rashami است sanchalak, Asim و Sidharth می توانید با استفاده از تاکتیک های به آنها را از پوسته. زنگ حلقه و چهار شرکت کنندگان را در محل خود داخل پوسته لاک پشت. Asim تنها شرکت کننده که تلاش می کند به وظیفه دشوار یک مسابقه برای زنده ماندن در داخل پوسته با قرار دادن mirchi پودر.

Bigg Boss 13

پس از صرف زمان قابل توجهی در داخل Shehnaz دریچه یک طرح با Rashami به Mahira از بازی. او می گوید که هر کار قوانین Rashami باید رد صلاحیت Mahira اگر دست او است از پوسته. Rashami مطابق و حذف Mahira از این کار به دنبال Paras برای قرار دادن دست خود را خارج.

Bigg Boss 13

Paras و Mahira سرپیچی Rashami تصمیم اما Bigg Boss دخالت و اعلام کرد که Sanchalak تصمیم خواهد بود در نظر گرفته شده نهایی است. Paras می شود خشم و نیش ترمزی میزند Shehnaaz و Aarti از پوسته.

Bigg Boss 13

رفتن یک گام بیشتر او بین می برد و Mahira شل در خشم است. Bigg Boss دوباره دخالت و اعلام کرد که Paras و Mahira باید خود را متوقف antics و باید بازی به بازی خودش ادامه. در حالی که آنها رد صلاحیت شده از پوسته آنها هنوز هم می تواند در حمایت و یا مخالفت با دو نفر دیگر مشاوره ازدواج و داخل پوسته. بازی رزومه و Shehnaz و Aarti را و موقعیت خود را. Paras و Mahira تصمیم به Shehnaz وظیفه خود دارو و مواد پودر تالک در پوسته خود را.

خواهد Paras مدیریت به Aarti و Shehnaaz ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im