خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 4 روز رسانی: مسابقه چهره رسانه ضربه سختی به سوالات – سرگرمی

به روز شده: فوریه 04, 2020, 22:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان تاریخ برای Bigg Boss آخر تساوی این روز به نظر می رسد به تصویب در سرعت رعد و برق

All images source: PR

همه تصاویر منبع: روابط عمومی

به عنوان تاریخ برای Bigg Boss آخر تساوی این روز به نظر می رسد به تصویب در سرعت رعد و برق. دانستن است که هر کس ممکن است به خود راه جداگانه هنگامی که آنها بخشی از شرکت کنندگان تصمیم به بازی یک شوخی در هر یک از دیگر و سفر خود را به یاد ماندنی. در اواخر شب Aarti, Paras, Mahira و Sidharth تیم برای ترساندن مشاوره ازدواج و مشاوره. Aarti می پوشد وهم آور را به اثر بزرگ و هراسان دیدن Shehnaaz, Asim و Rashami.

Bigg Boss 13

روز بعد, Bigg Boss اعلام کرد که Sidharth دوره موقت کاپیتانی خود درس به پایان رسیده است. تا در کنار شرکت کنندگان به نام در منطقه باغ برای یک کنفرانس مطبوعاتی. در حالی که شرکت کننده dreads, آن, آنها, دنده به صورت رسانه ها. رسانه ها شروع به سوال و جواب و یکی از اولین darted در Rashami. یک نماینده گان رسانه ها می خواهد تا او را در مورد وضعیت ارتباط. او می گوید که او به نظر نمی رسد که در آینده با او و می خواهد به تمرکز بر روی زندگی حرفه ای خود را.

Bigg Boss 13

دیگر روزنامه نگار می پرسد Shehnaaz کلمه هندی برای flipper و زمانی که او قادر به پاسخ او می گوید که آن را به معنی بن pende ka لوتا و اگر او می خواهد به تصویر بکشد و خودش را در نور اشتباه. Shehnaaz تلاش می کند تا آن را توجیه و می گوید که در حالی که او نمی خواهند به رها کردن یک پیام اشتباه او می ایستد و برای او احساس می کند مناسب است, صرف نظر از تیم است که فرد در است.

Bigg Boss 13

Sidharth هم گریل شده توسط کاتبان در مورد رفتار پرخاشگرانه در طول نشان می دهد. Sidharth بسیار با آرامش پاسخ که او صرفا یک واکنش به یک عمل است. او می گوید که او فقط می آفریند نوار است که دیگر فرد مجموعه است. او می تواند خوب اگر کسی خوب است با او و این که او می تواند انجام دهد بدتر اگر کسی بد است به او.

Bigg Boss 13

Asim است, سوال در مورد رویدادهای اخیر در این قسمت و اینکه آیا او یک دوست دختر در خارج از خانه. او باعث می شود همه چیز روشن و می گوید که او نمی دوستیابی و هر کسی در عشق با Himanshi. زمانی که Mahira است سوال در مورد گوش دادن به او و مادرش مشاوره و دادن مقدار زیادی از اهمیت به Paras, او می گوید: او دوست دارد استراتژی های خود را به همین دلیل است که او به او گوش. از سوی دیگر Paras خواسته است در مورد او ثابت نام-تماس برای دوست دختر خود را. او می گوید که هنگامی که دو نفر در یک رابطه, کنیم و برای هر یک از دیگر آنها این کار را از روی عشق و که او نمی دادن یک tipni.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de