خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 14 به روز رسانی: مسابقه ” سفر از 140 روز آنها را عاطفی – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 19:26 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پس از گذراندن چهار ماه و نیم در Bigg Boss خانه بالا 6 مسابقه – Aarti, Sidharth, Shehnaz, Asim, Rashami و Paras نشان داده شد کلیپ از سفر خود را ساخته شده است که آنها را به مخاطبان مورد علاقه

All images courtesy: PR

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

پس از گذراندن چهار ماه و نیم در Bigg Boss خانه بالا 6 مسابقه – Aarti, Sidharth, Shehnaz, Asim, Rashami و Paras نشان داده شد کلیپ از سفر خود را ساخته شده است که آنها را به مخاطبان مورد علاقه. در حالی که Sidharth, Rashami, Paras و Aarti شناخته شده بودند و تلویزیون چهره و یک فن زیر Asim و Shehnaz که جدید در تلویزیون را به دست آورد بسیاری از عشق و پشتیبانی در سراسر کشور همه به لطف Bigg Boss.

Bigg Boss 13

Asim ریاض که شد از جامو شد حداقل محبوب شرکت کننده که به شهرت خود را با بازی باور نکردنی است. به دلیل عملکرد فوق العاده Asim محبوبیت نه تنها در هند بلکه در نقاط مختلف جهان است. Asim ورزشی گسترده ای لبخند به عنوان او به تماشای یک کلیپ از خود Bigg Boss سفر. نیز وجود دارد که مخاطب تشویق او را به عنوان او می ایستد در یک تریبون و پیراهن خود را حذف و آنها را به خاطر عشق و حمایت آنها به او داده اند.

Bigg Boss 13

بعد تا به زندگی دلتنگ لحظه در حال Rashami, Shehnaz و Paras. Rashami که سفر در این نمایش شده است و در مجموع غلتکی سوار coaster می شکند به اشک هنگامی که او می بیند یک کلیپ از سفر خود را و چگونه او موفق به زنده ماندن نشان می دهد.

Bigg Boss 13

Shehnaz در دیدن یک کلیپ می گوید که او لذت می برد او را در زمان نشان می دهد و برخی از خاطرات شگفت انگیز در خانه. او با تشکر Bigg Boss برای ساخت آنچه او امروز است. Bigg Boss, بازگشت ستایش رفتار او در نشان می دهد. Paras که وارد این خانه به عنوان یک شخصیت با اعتماد به نفس نیست تنها بازی بلکه کنترل آن است. او هم مانده است اشک چشم او به عنوان شاهدان کلیپ از سفر خود را.

Bigg Boss 13

در حالی که تماشای ویدئوها از سفر خود را نشاط آور است برای شرکت کنندگان اضطراب خود است که هنوز هم سر به فلک کشیده بالا به عنوان آنها فقط یک روز به دور از Bigg آخر شب.

که خواهد آمد پیروز و نگه داشتن جام در این فصل ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im