خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 12 به روز رسانی: Bhoot ترس طول می کشد بیش از خانه – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 12, 2020, 20:46 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با تنها چند روز باقی مانده برای Bigg Boss آخر شرکت کنندگان در حال حاضر با هدف مستقیما در جام

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

با تنها چند روز باقی مانده برای Bigg Boss آخر شرکت کنندگان در حال حاضر با هدف مستقیما در جایزه. فشار سطح در میان مشاوره ازدواج و مشاوره به اوج خود رسیده است و در حال حاضر به نوبه خود از شرکت کنندگان باقی مانده به صورت ‘Katghara’.

Rajat شارما می پرسد Shehnaz اگر ‘Sidnaz’ واقعی است یا این فقط یک بخشی از بازی است. او همچنین سرزنش Shehnaaz برای خراب تصویر خود را با صحبت کردن در مورد داشتن چندین دوست پسر در یک زمان. بعد Sidharth در Katghara’. Rajat او را متهم بودن خوب با مسخره کردن دیگران اما نه پذیرش آن زمانی که به کسی می سازد سرگرم کننده از او.

Bigg Boss 13

او همچنین سوالات Sidharth چرا رابطه اش رفته ترش با Rashami. Sidharth می گوید که Rashami است دائمی دروغگو و وجود دارد یک مقاله که در طول دوره تصدی خود را نشان می دهد که بدخیم Sidharth کنید. Rajat سپس می پرسد Sidharth که آیا او باقی خواهد ماند و در تماس با Shehnaaz پس از نشان می دهد بیش از. او به پایان می رسد پاسخ سوال دور با پرسیدن که آیا Sidharth است که خود را یک باله شنا و Shehnaz از او حرف و ذخیره Paras و نه Shehnaaz.

Bigg Boss 13

بعد Rajat می گوید Mahira که او به طور کامل نامرئی در خانه. Rajat نیز به او می دهد یک بررسی واقعیت با یاد او که اگر او می خواهد برای برنده شدن در این بازی بهتر بازی برای خودش.Rajat نمی یدکی Aarti و یا ادعا می کند که فقط Bigg Boss, حتی اگر او همه جا حاضر است. او همچنین در مقایسه با طبیعت او را به محبوب گفت: “Begani شادی مای Abdulla Deewana’. او سوال خود را در همیشه وابسته به Sidharth. Rajat همچنین می پرسد Aarti چرا او همیشه حمایت Sidharth و نه Rashami حتی اگر او می دانست که هر دو آنها از قبل است. Aarti واکنش نشان می دهد و می گوید: Sidharth است که خوب به دنبال مرد و اگر با او نوشته شده است و در سرنوشت او را به قبول آن است.

Bigg Boss 13

در حالی که شرکت کنندگان هنوز در تلاش برای گرفتن بیش از Rajat شارما Vaar آنها برخورد غیر منتظره وحشت در خانه. به آنها ژیان, تجربه, بازیگر ویکی Kaushal وارد خانه به دمدمی مزاجی آنها را با معرفی آنها را به ‘Bhoot’, فیلم آینده خود. ویکی طول می کشد Sidharth و Paras در اعتماد به نفس و تصمیم می گیرد به شوخی دیگر مشاوره ازدواج و مشاوره. راز کار این است که با توجه به هر دو بچه ها که در آن آنها را به دیگر شرکت کنندگان بر این باورند که در واقع وجود دارد paranormal entity داخل خانه. Sidharth و Paras بازی آن را به خوبی و کل وضعیت شدید توسط littering مسائل در مستراح منطقه و در اطراف باغ منطقه آن را به نگاه بسیار ترسناک و باور است. به لمس واقعی آنها درخواست Bigg Boss برای ترساندن شرکت کنندگان با اضافه کردن اثرات نور.

Bigg Boss 13

ویکی تماشای آنها دمدمی مزاجی از فعالیت های منطقه در تلویزیون. این بازیگر می پوشد یک سرپا نگه داشتن از بی سر و بدن برای ترساندن شرکت کنندگان و حتی بیشتر و وارد خانه از کاپیتان اتاق. این مسابقه که در خارج شاهد حضور کسی در داخل. در حال حاضر spooked آنها جمع آوری شجاعت و حرکت و نزدیک به ببینید که چه کسی وارد کرده است و در حال حیرت زده برای دیدن بصری. به خود آنها دیدن ویکی و رها بدانید که این یک شوخی است. بعد از او باز می شود تا کارت بزرگ و, مذاکرات در مورد کابوس واقعی از شرکت کنندگان; اخراج. او روایت یک داستان ترسناک و آنها را به اطلاع که او آمده است به تنهایی اما او نمی خواهد به تنهایی. یک مسابقه خارج خواهد شد و به خانه برگشت با او.

چه خواهد شد از این پست اثرات Adalat جلسه بود ؟ که خواهد بود که شرکت کننده که ویکی را به خانه ؟

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دانلود مقاله رایگان