خرید رپورتاژ

Bigg Boss 13 فوریه 11 روز رسانی: Rajat Sharma بمباران کنندگان با هدف قرار دادن سوالات – سرگرمی

به روز شده: فوریه 11, 2020, 21:59 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Rajat Sharma بمباران کنندگان با هدف قرار دادن سوالات و نگه می دارد آنها را پاسخگو برای شرایط خاصی که صورت گرفته است در خانه. یکی از اولین به صورت خشم است Rashami دسای.

All images: PR

تصاویر: روابط عمومی

آخر هفته شاهد یک تغییر عمده در مسابقه’ صبح روز معمول است. جایی که در گذشته شرکت کنندگان شروع روز خود را با مبارزه در آشپزخانه امروز شرکت کنندگان در یک خلق و خوی شاد. Sidharth Shukla, برای, تغییر, است, دست زدن و شوخی کردن در مورد چگونه به مسابقه دیگر او را کار می کنند. او طول می کشد یک تطبیق در Rashami برای پنهان کردن جیره و کشیدن آن را تنها زمانی که او در پخت و پز.

Bigg Boss 13

خیلی به اونا تعجب آنها را ببینید یک Kathghara راه اندازی در این منطقه زندگی می کنند و به درستی فرض کنیم که یک کباب جلسه توسط Rajat Sharma است که بر روی کارت. Rajat Sharma بمباران کنندگان با هدف قرار دادن سوالات و نگه می دارد آنها را پاسخگو برای شرایط خاصی که صورت گرفته است در خانه. یکی از اولین به صورت خشم است Rashami دسای.

Bigg Boss 13

اولین اتهام این است که Rashami است که او در زمان یک حد مرگ پست Arhaan را اخراج. او در ادامه می افزاید که در ابتدا او به ذکر است که در مورد شوکه به یادگیری در مورد Arhaan حقیقت و سپس در 48 ساعت آینده او به او پیشنهاد. او می پرسد که آیا آن را بخشی از برنامه ؟ Rashami واکنش نشان داده و گفت که او تا به حال هیچ سرنخی در مورد Arhaan ازدواج و بچه و او احساس کردند که او از لحاظ عاطفی استفاده می شود. او نیز طول می کشد یک حفاری در Rashami رابطه با Sidharth و حفاری عمیق تر به درخواست او در مورد مسائل خود را. Rashami می گوید که او می یابد Sidharth به یک دمدمی مزاجی کنترل و او همیشه با طعنه به همه. او نیز می پرسد که چه شد که یک چیز است که Sidharth می خواستم برای روشن کردن قبل از آمدن به خانه. این برگ او را لال و او در پاسخ گفت که بسیار شخصی است.

Bigg Boss 13

بعد Asim. Rajat Sharma سرزنش او برای کنترل خشم خود را. او همچنین سوالات او را بر دوستی خود را با Sidharth او به عنوان برادر خود را. Asim توجیه گفت که Sidharth برانگیخت او بسیاری است و او نمی گوش دادن به دیگران و چگونه او تبدیل به یک گوش ناشنوا به او را به عنوان به خوبی. او اضافه می کند که Asim است که همیشه دیده می شود به دست آوردن همدردی نشان می دهد.

Bigg Boss 13

Paras نیز سوال که چرا او رفت و از بازی از دست رفته. بخاطر آن بود که او را احاطه خود را با Sidharth? Rajat از او می پرسد که او مطرح شده سوال در مورد Shefali Jariwala و Asim رابطه اما او هیچ تردیدی در مورد بغل کردن Mahira تمام وقت.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im