این مرد Ko دارد ناهی Hota بازیگر خواهد پیوست توسط خود Nikamma شرکت ستاره شیلپا شتی و شرلی Setia.

Abhimanyu Dassani and Bhagyashree

Abhimanyu Dassani و Bhagyashree

بازیگر Bhagyashree پسر Abhimanyu دیدار خواهد کرد مادرش سابق “Maine Pyar Kiya” شرکت ستاره سلمان خان در “Bigg Boss” خانه. این “مرد Ko دارد ناهی Hota” بازیگر خواهد پیوست توسط خود “Nikamma” شرکت ستاره شیلپا شتی و شرلی Setia.

هیجان زده در مورد رفتن در نشان دادن Abhimanyu گفت: “سلمان همیشه می خواستم به انجام یک بازرگانی فیلم. در حال حاضر که من انجام ‘Nikamma’, این راه من دعوت سلمان با رفتن خود را نشان می دهد و او را دعوت به دیدن فیلم ما.” فقط در حالی که پیش Abhimanyu و شرلی بود دوباره برخی از لحظات نمادین از “Maine Pyar Kiya” تجلیل از 30 سال از فیلم است.

در حالی که این فیلم اولین علائم از یوتیوب احساس شرلی, Abhimanyu خواهد بود ورزشی نماد های مختلف برای فیلم دوم خود. کارگردان Sabbir خان, فیلم های تولید شده توسط سونی پیکچرز بین المللی محصولات و Sabbir خان فیلم. این مجموعه به انتشار در تاریخ 5 ژوئن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im