نوه آمیتاب باچان نیروی دریایی ناولی ناندا به تازگی در مورد مبارزه اش با اضطراب باز شده است، و اینکه چگونه یک قدم در یک زمان با آن سر و کار داشته است

Navya Naveli Nanda. Picture courtesy Amitabh Bachchan's Instagram account

نيروي دريايي ناولي ناندا . تصویر حسن نیت ارائه میدهد حساب اینستاگرام آمیتاب باچان

نوه آمیتاب باچان نیروی دریایی ناولی ناندا به تازگی در مورد مبارزه اش با اضطراب شدید و اهمیت صحبت کردن در مورد آن با یک حرفه ای باز کرد. در ویدئویی که توسط سازمان بهداشت روانی اش آرا بهداشت به اشتراک گذاشته شده بود، نیروی دریایی به همراه دیگر بنیانگذاران، مالیکا سهنی، پراگیا سابو و آهیلیا مهتا در مورد سلامت روانی صحبت کردند و چرا باید آن را در اولویت قرار داد.

نیروی دریایی ناولی که در مورد برخورد با اضطراب صحبت می کرد، می گوید: «فکر می کنم خیلی طول کشید تا واقعاً این واقعیت را بپذیرم که باید به درمان بروم یا اینکه در واقع مشکلی داشتم… من اخيرا درمان رو شروع کردم و رفتم چون… گاهی اوقات شما احساس می کنید که شما ضربه سنگ پایین و شما نیاز به صحبت کردن در مورد آن. من چند بار به پایین سنگ برخورد کردم و فقط نمی توانستم بفهمم چرا. فهميدم که يه چيزي بايد عوض بشه و بايد در موردش حرف بزنم و من فکر می کنم که به من کمک کرد تا به این تصمیم برگردم.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر:

به اشتراک گذاری چگونه درمان شده است کمک بزرگی به او ، Navya می گوید. او می گوید: «حالا هفته ای یک بار در آن روال هستم و فکر نمی کنم حتی به ضربه زدن به پایین سنگ نزدیک باشم چون همه چیز را در کنترل دارم، با کسی صحبت می کنم. فقط به رسمیت شناختن این واقعیت است که شما نیاز به کمک یک دستاورد بزرگ است.”

همچنین خوانده شده: Amitabh باچان قلم توجه داشته باشید عاطفی در روز فارغ التحصیلی نوه نوه Navya

نیروی دریایی ناولی ناندا از اضطراب شدید رنج می برد. “من هر هفته یک ساعت (به درمان) می برم. بعضي وقتا اضطراب خيلي بدي ميگيرم هيچ دليلي نداره که… ميتونم بيرون باشم و فقط وارد بشه برای من یک ساعت در هفته زمان کافی خوبی است.»

هنگامی که آن را به اشتراک گذاری جزئیات دقیقه ای از زندگی خود را با درمانگر خود می آید, Navya syas او احساس ناراحتی انجام آن نیست. او توضیح می دهد، “من هرگز احساس ناراحتی به اشتراک گذاری چیزی با درمانگر من. پس از انجام درمان احساس می کنم 80 درصد از مسائل در ذهن من است. من حتي بيرون به ماشه هم احتياج نداشتم من فقط نیاز داشتم که در مورد احساسات خودم، بدنم – چیزی که دوست دارم، چیزی که دوست ندارم – خودآگاه تر باشم و ربطی به بیرون نداشت.»

در حالی که خانواده نیروی دریایی می دانند که او به درمان می رود، دوستانش این کار را نمی کنند. فارغ التحصیل جوان دانشگاه فوردهام فکر نمی کند که فقط بتواند برود و در این باره با دوستانش صحبت کند.

نیروی دریایی که در مورد اهمیت سلامت روانی صحبت می کرد، می گوید: «صحبت کردن در مورد آن، باز بودن در این باره و شرمنده نبودن از آن می تواند به شخص دیگری کمک کند که فکر کند می تواند به درمان یک شات بدهد. ما باید دست از قضاوت در مورد مردم برداریم، فقط کار خودتان را انجام دهید، در زندگی خوشحال باشید و از نگرانی در مورد آنچه مردم باید در مورد شما بگویند دست برداریم.»

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار