Bhuvneshwar کومار: مانند Dhoni, من سعی می کنم به خودم جدا از نتیجه و تمرکز بر فرایند

Bhuvneshwar کومار: مانند Dhoni, من سعی می کنم به خودم جدا از نتیجه و تمرکز بر فرآیند – ورزشی

به روز شده: Jun 26, 2020, 15:18 IST | سرپرستان | دهلی نو

شناخته شده برای به پایان رساندن بازی با توپ Bhuvneshwar مذاکرات در مورد رویکرد خود را که بسیار شبیه سابق هند کاپیتان M. S. Dhoni

Bhuvneshwar Kumari. Picture courtesy/ Instagram

Bhuvneshwar Kumari. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Instagram

در قسمت دوم از ESPNcricinfo Cricketbaazi, هاي Bhuvneshwar کومار صحبت می کند با Dasgupta. شناخته شده برای به پایان رساندن بازی با توپ Bhuvneshwar مذاکرات در مورد رویکرد خود را که بسیار شبیه سابق هند کاپیتان M. S. Dhoni. “مانند M. S. Dhoni, من سعی می کنم به خودم جدا از نتیجه و تمرکز بر روی چیزهای کوچک است که من نیز به عنوان مراجعه روند. و این کمک می کند تا در گرفتن نتیجه مورد نظر. در طول IPL زمانی که من تا به حال یک زن و شوهر خوب فصل من در این “منطقه”. من خیلی با تمرکز بر روی روند که نتیجه تبدیل شده بود ثانویه است. و نتایج مثبت بود,” او گفت:.

“اگر من بولینگ گذشته بیش از Andre راسل و من باید برای دفاع از 14 اجرا می شود اولین چیزی که من فکر می کنم از زمین که من بولینگ و ابعاد آن است. سپس من برنامه که در آن من می خواهم به کاسه به او و امیدواریم که او نتواند یک توپ یا mistimes خود را ضربه. او نوعی از رودخانه در برابر آنها شانس خود اهمیت زیادی است. “به عنوان یک کاسه زمانی که او در بالای علامت خود را چگونه او قصد دارد خود را تحویل Bhuvneshwar گفت: “من تنها با یک گزینه به خاطر من پیدا کردن آن را دشوار است به تغییر تحویل در حداکثر سرعت دویدن و یا پس از من گرفته اند من پرش. اگر رودخانه حرکت من را نیشگون گرفتن و کشیدن خط من کمی بسته که در آن رودخانه در حال حرکت است اما من چوب به آنچه من می خواهم به کاسه.”

صحبت کردن در مورد بازی بولینگ تحت فشار Bhuvneshwar است مشاوره برای جوانان است. “در کریکت بین المللی شما می دانید نقاط قوت و ضعف اپوزیسیون ضربه. من در حفظ و تفکر در مورد روند و نحوه بهره برداری از ضعف خود است. تمرکز من است و به من کمک می کند اجرای طرح من.”

اظهار نظر در هند برنده نیست هر ICC مسابقات برای مدت طولانی Bhuvneshwar گفت: “آخر ما برنده شد و قهرمان جام در سال 2013. و پس از آن وجود داشته است و تنها 3-4 ICC مسابقات و ما را ساخته اند آن را به نیمه یا نهایی در مورد 2-3 بار. در سال 2015 و جام جهانی را از دست دادیم به استرالیا در نیمه نهایی. و در سال 2019 جام جهانی شد بد شانس. از دست دادن زود هنگام سه بالا جهت ضربه هزینه با ما بازی. آن را به ندرت اتفاق می افتد که در یک مسابقه پس از اخراج مخالفان برای زیر 250, شما در حال دریافت دگرگون کردن.

“که در کل جام جهانی, Rohit Sharma تا به حال به ثمر رساند و پنج یا شش قرن, K. L. Rahul در فرم خوب Virat Kohli بازی مثل همیشه و ما تا به حال MS Dhoni نیز در این تیم است. حتی در سال 2017 قهرمانان جام, نهایی, چیز تغییر پس از Jasprit Bumrah”s بدون توپ. آن”s نه مثل ما تا به حال یک طرفه از دست دادن و یا ما رفت پایین بدون مبارزه. ما همیشه از دست رفته به علت یک رویداد ناگوار و یا حادثه. اگر چه در سال 2017 قهرمانان جام نهایی شد یک طرفه از دست دادن که در آن آنها outplayed ما. و آن”s سخت به پین نقطه دقیق دلیلی برای از دست دادن. اما از دست دادن این حذفی مسابقات ماسک این واقعیت است که ما در واقع بازی بسیار خوبی از طریق کسانی که در مسابقات.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK