بهومي پدنکار به همه معلمهاش به همراه طبيعت مادر اداي احترام ميکنه

Bhumi Pednekar است که نگرانی های خود را در مورد بی عدالتی آب و هوا را از طریق پان هند ابتکار عمل آنلاین و آفلاین خود را – جنگجو آب و هوا، احساس می کند طبیعت بزرگترین معلم او بوده است. در روز معلم او ادای احترام به تمام معلمان خود را همراه با طبیعت مادر. بهومی می گوید: «در روز معلمان هر سال به تک تک معلم هایم که در زندگی ام بسیار کمک کرده اند ادای احترام می کنم. اما امسال در کنار آن ذهن های درخشان و از خودگذشتگی باید به این موضوع اشاره کنم که طبیعت بزرگترین معلم من بوده است و درس های بزرگ زندگی را به من داده است.»

او می افزاید: «من یاد گرفته ام که فروتن، پرورش دهنده، دلسوز از طریق پایه طبیعت باشم. عشق مادری او به تمام میلیون ها گونه ای که برایش فراهم می کند، از خودگذشتگی را به من آموخته است. من یاد گرفته ام که برای طبیعت ارزش قائل باشم و فهمیدم، ما انسان ها در مقابل خشم او بسیار کوچک هستیم.»

بازیگر آگاه محیط زیست ابتکار خود را جنگجو آب و هوا برای بسیج شهروندان هند برای کمک به سمت حفاظت از محیط زیست آغاز شده است. بازیگر همه کاره در حال گردان برای پایداری است و می گوید آن را”حیاتی برای حفاظت از آب و هوا.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار