با Bhoot تریلر انداختن آنلاین دیروز Bhumi Pednekar ادعا میکند Vicky-starrer کمک خواهد کرد بالیوود از خواب بیدار به پتانسیل بکر از ژانر وحشت.

Vicky Kaushal in a still from Bhoot

ویکی Kaushal, هنوز هم از Bhoot

بالیوود به ندرت کامل ژانر وحشت تلاش ناشیانه بین گوری شکن فیلم و ناخواسته خنده دار هستند. که احتمالا به همین دلیل زمانی که Bhumi Pednekar یک بازیگر شناخته شده برای او غیر معمول انتخاب اسکریپت, پشت Bhoot — قسمت اول: خالی از سکنه کشتی مخاطبان نشسته و متوجه. این بازیگر معتقد است که ویکی Kaushal-fronted ارائه تریلر از آن کاهش یافته است آنلاین دیروز را یک فصل جدید در هند فیلم های ترسناک. “بصری من دیده نمی شود چیزی شبیه به این در حال تلاش در Hindi سینما قبل از. آن را باز خواهد شد تا ژانر وحشت در هند خواهد شد و نوع شکستن. من نمی کاوش های ترسناک, فیلم, قبل,” او می خندد و اضافه کرد که او نمی تواند مقاومت در برابر وسوسه برای آزمایش.

pic

این Bhanu Pratap Singh-کارگردانی سرمایه گذاری حول کشتی رها شده در ساحل Juhu. علاوه بر اینکه هیجان زده در مورد اسکریپت Pednekar نشان می دهد که او مشتاق بود به بخشی از این کارگردان قبل از ازدواج تفرج. “Bhanu و من شده اند دوستان ، من به او قول داده است که هر زمان که او باعث می شود او اولین فیلم من خواهد بود بخشی از آن است. اما این یک out-and-out ویکی فیلم است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im