خرید رپورتاژ

Bhumi Pednekar تغذیه 550 خانواده های فقیر به عنوان یک ادای احترام به شرکت ستاره Sushant Singh Rajput – سرگرمی

انتشار: Jun 29, 2020, 11:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک علامت از ادای احترام برای Sushant Singh Rajput Bhumi Pednekar پیوستن به دست با Pragya کاپور پایه برای تغذیه 550 خانواده های فقیر.

Picture courtesy/Bhumi Pednekar's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Bhumi Pednekar را Instagram account

بالیوود بازیگر Bhumi Pednekar که مشغول به کار با Sushant Singh Rajput در Sonchiriya سال گذشته عمیقا شوکه شده بود با مرگ ناگهانی از او co-star. او به تازگی در زمان به Instagram و به نام Sushant یک “ابرنواختر” را به عنوان او می گذراند عاطفی توجه داشته باشید به خاطر سپردن زمان او تا به حال صرف با Sushant طول ساقه در Chambal دره.

در یک علامت از ادای احترام برای دیر جوان بازیگر Bhumi پیوستن به دست با مدیر آبیشک کاپور همسر Pragya را Ek Saath زمین پایه برای تغذیه 550 خانواده های فقیر. Bhumi را تایید کرد و گفت: “من تعهد برای تغذیه 550 خانواده های فقیر را از طریق Ek Saath بنیاد در حافظه من دوست عزیز. اجازه دهید ما نشان دادن محبت و عشق نسبت به هر کس که نیاز است در حال حاضر بیش از همیشه است.”

در قصیده به Sushant, Pragya را Ek Saath بنیاد متعهد شده است تا علاوه بر تغذیه 3400 خانواده های فقیر برای آینده ای نزدیک است. ایده پشت این طرح است که برای ادامه کمک به کسانی که شغل خود را از دست و یا منبع درآمد در طول مستند. صحبت کردن در مورد ابتکار Pragya می گوید: “این راه ما را از ارج نهادن به او و هنر و صنعت خود را. همه چیز را او انجام داده و به دست آورد. به جشن او و همه چیز او می ایستد. به عنوان آن را به ما می دهد چیزی را نگه دارید.”

Pragya راه اندازی Ek Saath زمین پایه و اساس در ماه فوریه این سال با هدف به دست آوردن آگاهی در مورد بحران آب و هوا و مدافع علل متعدد با شروع کشت و زرع درخت درایوهای رفاه حیوانات, ساحل, پاکسازی و بیشتر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de