Bhumi Pednekar می آید تا با یک ایده فوق العاده برای آموزش کودکان و نوجوانان اجتماعی فاصله

Bhumi Pednekar می آید تا با یک ایده فوق العاده برای آموزش کودکان و نوجوانان اجتماعی فاصله – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 19:34 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Bhumi Pednekar گرفته است مسئولیت آموزش کودکان, Madhya Pradesh اجتماعی فاصله از طریق تماس های تصویری و این است که واقعا بزرگ است!

Bhumi Pednekar Picture Courtesy: PR

Bhumi Pednekar تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

Bhumi Pednekar حمایت کرده Abhyudaya آشرام خانه و مدرسه رها اجتماعی عقب مانده و کودکان محروم از جمله دختران نجات از فحشا برای نزدیک به 3 سال در حال حاضر. این Morena مبتنی بر مدرسه در سال 1992 تاسیس شد برای مبارزه با فحشا و دختران در دره و گسترش یافته به مسکن پسران بیش از حد. مدرسه به نظر می رسد برای باز کردن فرصت های شغلی برای کودکان در نتیجه توانمندسازی آنها و همچنین فراهم کردن آینده ای بهتر برای آنها است.

Bhumi درگیر خودش با موسسه با ساختن توالت و یک خوابگاه در اینجا پس از فیلمهای موفقیت و در سراسر کشور تاثیر فیلم, توالت: Ek Prem Katha. در زمان coronavirus بحران در هند که در آن اجتماعی فاصله خود انزوا و حفظ بهداشت است کلیدی برای جلوگیری از گسترش COVID-19, Bhumi اختصاص داده است وقت خود را به آموزش صدها نفر از کودکان این موسسه. Bhumi انجام شده است تماس های ویدئویی با هر بچه و گفتن آنها در مورد باید ها و نبایدها در طول این زمان بحران و همچنین چگونگی تشخیص علائم و نشانه های افراد آلوده.

در طول این زمان از مستند حفظ سلامتی روانی نیز از اهمیت و Bhumi احساس صرف وقت با این بچه ها را اضافه کنید و یک لایه از تعامل انسان در زندگی خود را زمانی که آنها نمی تواند قدم از خود موسسه. Bhumi شده است همچنین صحبت کردن با اعضای هیات علمی برای درک اگر بچه ها انجام می دهند کاملا خوب است. او شده است صحبت کردن با پدر و مادر این بچه ها بیش از حد و آنها گفتن چگونه به مبارزه با این بیماری همه گیر در جامعه.

Bhumi می گوید: “شرایط اجتماعی فاصله و خود انزوا نیاز به چکش به ذهن هر فردی از این کشور پهناور به خاطر چنین چیزهایی یک امتیاز در یک پرجمعیت کشور ماست. من تصمیم گرفتم که من صحبت می کنند به همه بچه ها و اعضای هیات علمی و مسئولین موسسه از طریق تماس ویدئویی امکانات به بحث در مورد COVID-19 و تهدید آن برای هر یک از ما.”

این بازیگر می افزاید: “من صحبت شده به هر عضو از آشرام و گفتن آنها در مورد باید ها و نبایدها در این زمان بحران. من قصد نگه داشتن به عنوان بسیاری از آنهایی که نزدیک و عزیز امن و محافظت شده و من امیدوار هستم که آنها را در گسترش این پیام در درون جوامع خود. خطر بالا است و در حال حاضر همه ما باید برای انجام این کار ما را کمی به نبرد coronavirus و جلوگیری از گسترش آن بیشتر است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de