Bhumi Pednekar تماس آمیتا باچان ‘baller’; برگ او را متوقف کرد!

Bhumi Pednekar تماس آمیتا باچان ‘baller’; برگ او را متوقف کرد! – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: 29 مه سال 2020, 11:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

آمیتا باچان در نهایت تصمیم به گرفتن امور در دست خود و کشف کردن آنچه بیان به معنای!

Amitabh Bachchan; Bhumi Pednekar

آمیتا باچان; Bhumi Pednekar

به تازگی آمیتا باچان در بر داشت خود را اشتباه گرفته Bhumi Pednekar را تعریف و بر عکس. این Dum Laga Ke Haisha بازیگر گفت: بزرگ ب ” ترین baller فرد تا کنون که به نظر می رسید به او را متوقف کرد. آمیتا باچان در نهایت تصمیم به گرفتن امور در دست خود و کشف کردن آنچه بیان به معنای!

این سوپراستار در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک کولاژ از عکس های او از Kabhi Kabhie 44 سال پیش و یکی از آخرین فیلم Gulabo Sitabo. ب بزرگ نوشت: “سرینگر کشمیر… ‘KABHI KABHIE’… نوشتن آیه برای آهنگ ‘kabhi kabhi mere dil mein khayaal aata hai… و… لکنو ماه مه… 44 سال بعد (سال 1976 تا سال 2020) Gulabo Sitabo… و آهنگ در حال پخش… ban ke madaari ka بندر… Kya آنها Aur Kya bana دیا ab (چه من و چه آنها را ساخته اند من در حال حاضر).”

در واکنش به این پست Bhumi Pednekar نظر “44 سال بعد و هنوز هم به ما چنین شخصیت های به یاد ماندنی. من به شما گفتن شما baller فرد همیشه.”

Bhumi-Amitabhظاهرا این دومین بار است که Bhumi به نام B ‘baller’ و بازیگر کهنه قادر به درک آنچه که او به معنای بازگشت پس از آن بیش از حد. بنابراین او در نهایت از او پرسیدم: “Arre Bhumi…چه baller’? Kab se پوچ راه hain, koi بتا hi nahi raha (من درخواست شده است در حالی که در حال حاضر هیچ کس به من گفتن).”

Bhumi سپس پاسخ داد و گفت: “آقا baller matlab فوق العاده سرد/سوپر سرما/بهترین/انقلابی افسانه/یعنی aap”

Bhumi-Big B2

پس حتی ما می گویند بزرگ B بسیار baller! اکثر Instagram کاربران موافقت با Bhumi نیز گفت آمیتا باچان است ‘baller همانا!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de