بهارات آرون در “ماده خارجی’ به درخشش توپ: بیایید آن را امتحان کنید

بهارات آرون در “ماده خارجی’ به درخشش توپ: بیایید سعی کنید آن را – ورزش

به روز شده: مارس 29, 2020, 07:42 IST | PTI | دهلی نو

هند بولینگ مربی بهارات آرون بک استفاده از ماده خارجی به درخشش توپ در پی بزاق بان

India pacer Mohammed Shami with bowling coach Bharat Arun at the Rajiv Gandhi International Stadium, Hyderabad in 2018. Pic/ AFP

هند هاي Mohammed Shami با بولینگ مربی بهارات آرون در راجیو گاندی ورزشگاه بین المللی حیدرآباد در سال 2018 است. عکس/ AFP

استفاده از بزاق برای درخشش توپ “دشوار عادت” به بیش اما هند بولینگ مربی بهارات آرون می گوید او نمی خواهد ذهن یک “ماده خارجی” در هزینه های خود را اگر همان استفاده می شود در سراسر تیم. در پی COVID-19 همه گیر های آنیل Kumble-led ICC Cricket کمیته تصمیم گرفته است به ممنوعیت استفاده از بزاق به عنوان بخشی از بهداشت ایمنی پروتکل.

بسیاری از لیگ بازیکنان و مربیان در حال حاضر احساس می کنید که استفاده از مواد خارجی باید اجازه داده شود به درخشش توپ به منظور حفظ تعادل بین بت و توپ است. “تا آنجا که به استفاده از ماده خارجی نگران است زمانی که آن را مشابه و یکسان برای همه تیم چرا آن را امتحان کنید” آرون گفت.

“استفاده از بزاق خواهد بود بسیار دشوار عادت به دریافت بیش اما ما تلاش آگاهانه ما در طول آموزش و تمرین برای خلاص شدن از این عادت,” او اضافه شده است.

قبلا حتی برتر جهان سریع کاسه و IPL پرهزينه ترين خارجی استخدام پت کامینز سخن گفته بود به نفع استفاده از یک ماده خارجی در محل بزاق. “اگر ما حذف بزاق ما به یکی دیگر از گزینه” ریسر به نقل از به نقل از کریکت.com.au.

در حالی که ICC است و نه ممنوع عرق می کند که گسترش این رمان Coronavirus کامینز می خواهد برخی از ابتکار عمل بیشتر از این بازی حاکم بر بدن است. “عرق بد نیست اما من فکر می کنم ما نیاز به چیزی بیش از آن است که در حالت ایده آل. هر که موم و یا من نمی دانم.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im