نمایش های او Bhabiji Ghar Par Hain و Happu Ki Ultan Paltan، در حال حاضر در هوا هستند، و سانجی کوهلی مدام بازدیدهای غافلگیرانه ای در مجموعه ها انجام می دهد

Sanjay Kohli and wife Binaifer Kohli (Picture courtesy/sourced by PR)

سانجی کوهلی و همسر Binaifer کوهلی (تصویر حسن نیت ارائه میدهد / منبع توسط روابط عمومی)

ویرایش دوم تولید خانه سانجی کوهلی، که برای حمایت از تلویزیون یکی از دنده غلغلک ترین نشان می دهد مانند F.I.R و Bhabiji Ghar پار Hain شناخته شده است!، آزمایش مثبت برای COVID-19 در روز شنبه. تهیه کننده همان طور که مقامات توصیه می کنند قرنطینه در خانه است.

نمایش های او Bhabiji Ghar Par Hain و Happu Ki Ultan Paltan، در حال حاضر در هوا هستند، و سانجی مدام بازدیدهای غافلگیرانه ای در مجموعه ها انجام می دهد تا چکی در مورد اقدامات ایمنی و احتیاطی نگه دارد، چه به نفع بازیگران و خدمه اش دنبال شوند.

کوهلی در بیانیه ای گفت: «من COVID را مثبت آزمایش کرده ام. به مقامات اطلاع داده شده است. من بعد از توصیه پزشکان و مقامات خودم را تحت قرنطینه خانگی منزوی کرده ام. از تمام کسانی که در چند روز اخیر در نزدیکی من بوده اند درخواست می شود که لطفا خودشان را آزمایش کنند. با تشکر از همه شما به حمایت از ما در این زمان تلاش. من برای همه بشریت دعا می کنم که در اولین زمان بر این ویروس غلبه کنند.»

دیگر افراد مشهوری که به تازگی در مورد مثبت بودن آزمایش اعلام کردند آرجون کاپور و لیدی لاو مالایکا آرورا بودند. وی ادامه داد: وظیفه من این است که به همه شما اطلاع بدهم که آزمایش مثبتی برای کروناویروس انجام داده ام. احساس خوبي دارم و بدون هيچ نشاني هستم . من خودم را در خانه به توصیه پزشکان و مقامات منزوی کرده ام و تحت قرنطینه خانگی خواهم بود.» آرجون در اینستاگرام نوشت.

همچنین بخوانید: آزمایش های هایمنش کوهلی مثبت برای COVID-19; می گوید خانواده در جاده بهبودی است

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار