بنت Rebello پرونده قتل: در عرض چند ساعت از قتل قاتلان رفت به دریایی درایو

بنت Rebello پرونده قتل: در عرض چند ساعت از قتل قاتلان رفت به دریایی درایو – اخبار

به روز شده: Mar 13, 2020, 07:57 IST | Faizan خان | بمبئی

1,387-صفحه شارژ ورق نشان می دهد سرد جزئیات چگونه زیر سن قانونی قاتلان ادامه داد: با زندگی عادی پس از قتل

Bennett Rebello

بنت Rebello

بمبئی جرم شعبه که به تازگی ثبت 1,387-صفحه جامع شارژ ورق در قتل بی رحمانه مورد Vakola نوازنده بنت Rebello نشان داد برخی از سرد شدن جزئیات بیشتر در مورد این دو زیر سن قانونی به عمل آورد.

به گفته یک مامور تحقیق در مورد, پس از کشتن 59 ساله در نوامبر 26, آنها را نگه داشته و بدن خود را در حمام. روز بعد هر دو افراد زیر سن قانونی رفت به دریایی رانندگی به صرف وقت با کیفیت با یکدیگر و حتی یک ویدیو آپلود Infinite در همان روز. بعد پس از بازگشت از Marine Drive آنها خرد شده Rebello بدن به 8 قطعه.

“در طول این تحقیقات به ما آموخته است که این دو بازدید Marine Drive. در ابتدا ما فکر کردیم که آنها ممکن است ریخته بخشی از Rebello بدن در دریایی درایو. اما آنها بازدید Marine Drive به صرف وقت با کیفیت با یکدیگر است. ما همچنین یک ویدئو در Infinite که در آنها نوشته شده بود همان روز که رفت به دریایی درایو” افسر گفت.

“اینها ستون فقرات سرد جزئیات. هر دو افراد زیر سن قانونی هستند و پس از آنها هک Rebello به مرگ آنها گردش در اطراف دریایی رانندگی بدون هیچ گونه ندامت” افسر گفت.

A screen-grab of the video which was uploaded on TikTok
یک صفحه نمایش-گرفتن از تصویری که آپلود شد در Infinite

“ما همچنین در سراسر چندین دوربین مدار بسته فیلم هایی که در آن هر دو دیده می شود رومینگ در اطراف آزادانه دست پس از کشتن Rebello. این فیلم هایی به وضوح نشان می دهد هیچ نشانه ای از پشیمانی و نه آنها ترس از گرفتار شدن توسط پلیس. آنها همچنان به زندگی می کنند یک زندگی عادی بود و هیچ کس حتی مشکوک آنها را از ارتکاب چنین جنایت شنیع. دریایی درایو ویدئو نشان میدهد که چگونه آنها آماده شدند ذهنی قبل از اجرای طرح” افسر اضافه شده است.

جرم و جنایت در شعبه ادعا می کند که آنها باید مقدار زیادی از شواهد در برابر هر دو افراد زیر سن قانونی و یکی 19 ساله متهم علی میا Chaus ثابت کند که تمام قتل از پیش برنامه ریزی شده عمل می کنند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de