بن استوکس به رهبری انگلستان در جو ریشه غیبت در برابر Windies

بن استوکس به رهبری انگلستان در جو ریشه غیبت در برابر Windies – ورزشی

به روز شده: Jul 01, 2020, 08:19 IST | PTI | لندن

جس Buttler که در خدمت به عنوان معاون کاپیتان به Eoin مورگان در محدود اور طرف و نیز ریشه معاون در گذشته فرض خواهد شد معاون کاپیتانی خود درس وظایف در بازکن بانک مرکزی اروپا اضافه شده

Ben Stokes

بن استوکس

انگلستان قهرمان جام جهانی بن استوکس بود روز سه شنبه به نام کاپیتان برای باز کردن آزمون در برابر غرب هند در محل جو ریشه که مرخصی گرفته بود و با همسر خود را برای تولد فرزند دوم خود را. داشتن هرگز چراغ سمت در کلاس اول, کریکت, ستاره همه طفیلی استوکس خواهد بود captaining تیم ملی برای اولین بار در زندگی حرفه ای او هنگامی که انگلستان و غرب هند قفل شاخ در باز کردن آزمون از سه سری بازی در Ageas کاسه در ساوتهمپتون از جولای 8. ریشه همسر کری است که با توجه به تولد بعد از این هفته.

“دورهام همه طفیلی بن استوکس است که ریشه تست معاون کاپیتان پس از انتصاب خود را در ماه ژوئیه گذشته, خواهد, کاپیتان سمت برای اولین بار در ساوتهمپتون” در انگلستان و ولز Cricket Board (بانک مرکزی اروپا) گفت: در یک نسخه. جس Buttler که در خدمت به عنوان معاون کاپیتان به Eoin مورگان در محدود اور طرف و نیز ریشه معاون در گذشته فرض خواهد شد معاون کاپیتانی خود درس وظایف در بازکن بانک مرکزی اروپا اضافه شده است.

این کشور cricket board نیز اضافه شده است که ریشه را به خود منزوی به مدت هفت روز در خانه هنگامی که او از بیمارستان مرخص شد با خانواده اش. “ریشه آغاز خواهد شد هفت روز خود به انزوا دوره در خانه هنگامی که او از بیمارستان مرخص شد با خانواده اش. او ملحق خواهد شد تا با تیم ملی انگلستان پیش از تست دوم در امارات اولدترافورد در روز دوشنبه 13 تیر” بانک مرکزی اروپا اعلام کرد. تكیه انتظار می رود که در دسترس برای تست دوم که شروع می شود در جولای 16.

استوکس در نتیجه می تواند تبدیل به انگلستان حداقل-کاپیتان با تجربه, در تاریخ خود هرگز کاپیتان های کلاس اول, لیست یک یا T20 بازی. استوکس قبلا گفت که او نمی خواهد تغییر بازی خود را با رویکرد حتی اگر او دست انگلستان کاپیتانی خود درس در غیاب منظم کاپیتان ریشه برای سری بازکن در برابر غرب هند. “من امیدوارم که من همیشه سعی کنید به مجموعه ای به عنوان مثال از نظر نگرش و تعهد اگر من مسئول هستم که نمی خواهید به تغییر راه که من در مورد همه چیز,” استوکس گفته بود.

استوکس به حال فوق العاده اجرا در یک سال گذشته به عنوان او کمک انگلستان به جام جهانی, پیروزی نهایی و نقش کلیدی در سمت خود خیره خاکستر پیروزی بر استرالیا در Headingley. 29 ساله که در بازی های برگزار شده است 63 آزمون از سال 2013 گفت: تأثیرات مثبت خود را انجام در این زمینه است و ادامه خواهد داد. این مجموعه را به از سرگیری بین المللی کریکت از COVID-19 همه گیر آورده تمام فعالیت های ورزشی به وقفه در ماه مارس است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im