ضرب و شتم پادشاه به پادشاه!

ضرب و شتم پادشاه به پادشاه! – ورزش

به روز شده: Apr 22, 2020, 07:39 IST | | بمبئی

این 40 سال فردا برای هند بدمینتون اول تمام انگلستان پیروزی در لندن Wembley Arena که در آن Prakash Padukone outclassed اندونزی Liem Swie پادشاه 15-3, 15-10 در فینال. Shirish Nadkarni به یاد می آورد برخی از روشن و خاموش-دادگاه حوادث

Prakash Padukone with his All England Championships trophy at Santacruz airport in 1980. Pics/mid-day archives

Prakash Padukone با تمام انگلستان قهرمانی جام در, Santacruz فرودگاه در سال 1980. عکس/mid-day archives

به من اجازه می دهد برای آشنا کردن, هندی, عاشقان بدمینتون با یک دستاورد است که به من کوچک ادعا می کنند به شهرت—من فقط هند در جهان به دیده کشور برتر مرد بدمینتون دستاوردهای Prakash Padukone و Pullela Gopichand, پیروزی مردان مجرد عنوان در همه انگلستان قهرمانی هنوز هم به عنوان جام مقدس شاتل ،

موارد فوق بیانیه می تواند ساخته شده با نهایت اعتماد به نفس پس اگر چه بسیاری دیده اند تلویزیونی نسخه از Gopichand پیروزی بر چین چن هنگ در سال 2001 Prakash را در سال 1980 عنوان پیروزی بیش از دو بار در دفاع از قهرمان Liem Swie پادشاه اندونزی هرگز اسیر در فیلم است. بی بی سی برکت خود را در قلب کوچک بودند بیش از حد شور درگیر در پوشش یک مسابقه در یک مجاور دادگاه که در آن استرالیایی مایک Tredgett و نورا Perry انجام شد نبرد برای مخلوط دو برابر تاج.

23 مارس 1980 بود بعد که رفته به عنوان یک نامه روز در annals هند در بدمینتون. آن هم روزی که من امن قطعه-de-مقاومت در برابر مجموعه ای از بدمینتون یادگاری با هم قرار داده و در این دوره از خود من شش دهه love affair با ورزش—ساده تی شرت سفید با خطوط عمودی بافته شده به طراحی و نور سبز یقه.

پوشاک در اصل اشباع شده با عرق از قهرمان; و من آن را گرفته بود بازگشت به بمبئی با من در یک کیسه پلاستیکی با Prakash خون رنج و اشک و عرق دست نخورده است. اما من وحشت همسر خودداری نقطه خالی به من اجازه حفظ آن را در آن شرایط و آن را از داخل یک ماشین لباسشویی برای آخرین بار.

تماشای او آن را انجام دهد

به عنوان یک روزنامه نگار مشتاق بخشید پوشش 1980 انگلستان قهرمانی در عظیم هفت-دادگاه ومبلی آرنا من در آستانه apoplexy به عنوان Prakash داشتن به معنای واقعی کلمه با شمردن سریع تند Swie پادشاه در این بازی برای اولین بار در 15-3 نقل مکان کرد برای مطابقت با نقطه 14-10.

pic
هند بدمینتون بزرگ Prakash پادوکن در جریان کامل

یک رالی اواخر تلنگر از مچ دست از 24 ساله هندی برای قرار دادن پرنده خود را بیش از خالص-عجله رقیب سر و نومید نگاه از صورت جامع مورد ضرب و شتم Swie پادشاه و پادشاه Prakash را فتح بدمینتون جهان است.

یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود, عرق چکیدن از هر اینچ از پارچه پوشش او را تکان داد دست خود را عبوس آنتاگونیست یک تقسیم دوم قبل از اینکه در احاطه یک خرس آغوش گرفتن یکی از بزرگترین تحسین است. من در معرض خطر جدی بودن خارج از عرصه توسط پرسنل امنیتی برای من غیر مجاز با عجله به منطقه بازی.

“مچ دست خود را-band, دستمال, یکی sock—من چیزی از خود را با استفاده از پوشاک به خاطر این پیروزی!” من entreated Prakash بعد در اتاق پانسمان. سخاوتمندانه که او بود او را پوست کنده و آن را تحویل دادند. و من با عجله به ارسال یکی از مهم ترین و رضایت بخش گزارش از روزنامه نگاری حرفه ای است.

اندونزی که شانس-در مورد علاقه به ادعای یک هتریک از همه انگلستان عناوین, بعد شکایت کرده است که او تا به حال شده است “مسخ” هند جادو—و او به آن معنی نیست که در مجازی احساس. او واقعا احساس می شود که برخی از مرتب کردن بر اساس از افسون شده بود کار می کرد او پس هیچ راهی وجود دارد که یک بازیکن بسیار آهسته تر از او و مراتب کمتر از استقامت بود به ضرب و شتم او توسط عظیم که حاشیه.

اگر او تا به حال متوقف به اندیشیدن Swie پادشاه می باید متوجه باشند که Prakash صفحه نمایش در برابر او شده بود هیچ اتفاق; آن را به حال شده است صرفا اوج از 20 روز از بهترین بدمینتون که هند در او پر زرق و حرفه ای.

دانمارکی باز سوئدی باز و انگلستان مردان مجرد تاج تا به حال تمام شده است محوری به Prakash را خورجین در سه هفته متوالی. در طول راه به همه-انگلستان عنوان او را در جانشینی سریع بریتانیا برایان Wallwork دانمارک 1975 همه-انگلستان قهرمان Svend پری اندونزی را Hadiyanto (توسط یک 15-0, 15-10 حاشیه در یک چهارم نهایی) و دانمارک مورتن فراست (15-6, 15-10 در نیمه نهایی) قبل از او به ارمغان آورد Swie شاه را به زانو در فینال در 15-3, 15-10.

دانمارکی مطبوعات که درک آن بدمینتون است و به عنوان جدی در مورد آن را به عنوان ما سرخپوستان دیوانه در مورد کریکت مورد تحسین قرار گرفته Prakash دستاورد; و یکی چاق و چله, روزنامه نگار, Juergen Beyerholm, اجازه دهید من در یک داستان منحصر به فرد—که هند قهرمان حال امضا یک قرارداد سه ساله برای آموزش و بازی در کپنهاگ.

Writer Shirish Nadkarni with Padukone
نویسنده Shirish Nadkarni با پادوکن

اما البته که کاملا سزاوار قهرمان خوش است که Prakash بود که در بازگشت به هند. اتصالات که دو نفر اول به او تبریک می گویم در بمبئی, Santacruz فرودگاه بودند نندو Natekar که به خوبی می توانست همه-انگلستان قهرمان در زمان خود او شده بود و مشخصه; و Prakash را نامزد Ujjala Karkal یک بمبئی ،

در Prakash شهر بنگلور وجود دارد نزدیک به هیستری در خیابان ها به عنوان یک صدای تیک تیک-نوار رژه با اسب سوار سربازان و گل bedecked خودرو برگزار شد در معروف ترین آنها را افتخار. Prakash ایستاده در عقب ماشین باز, برگزار معروف همه-انگلستان جایزه هوا به عنوان وزیر Gundu رائو نگاه با غرور و افتخار.

یکی دیگر نهایی

بیست و یک سال بعد من در انگلستان در خصوصی واگذاری زمانی که من یاد گرفتم از شنبه شب روزنامه ها که Pullela Gopichand بود barged به همه-انگلستان مردان مجرد نهایی در عرصه بیرمنگام پس از sidelining داغ مورد علاقه پیتر Gade از دانمارک توسط یک 17-14, 17-15 scoreline.

چگونه من در زمان یک روز صبح با قطار به بیرمنگام موفق به دریافت یک بلیط با تشکر از زینت های خوب از یک دوست قدیمی شکایت اشتون, یک مقام ارشد این انجمن بدمینتون انگلستان و تماشا Gopichand شکست دادن چین Chen Hong توسط یک 15-12, 15-6 scoreline همه یک بیت از یک تاری در حافظه من.

اما جزئیات آن 23 مارس 1980 همه-انگلستان موفقیت Prakash—بزرگ پوزخند از پیروزی در, هندی, چهره های عبوس crestfallen بیان در چهره خود را بزرگ اندونزی رقیب تامین است که ارزش عرق خیس تی شرت از قهرمان پر کردن از بزرگترین داستان روزنامه نگاری حرفه ای—هنوز هم به عنوان شفاف در ذهن من به عنوان اگر آنها تا به حال اتفاق افتاده است دیروز!

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>