خرید رپورتاژ

BCCI هارمونیک را برای پیگیری در تبانی متهم Sanjeev چاولا – ورزشی

به روز شده: Feb 14, 2020, 13:55 IST | ANI | دهلی نو

این وکلا همچنین گفت که طبق استرداد شرایط و دولت اطمینان داده است که چاولا خواهد بود تنها نگهداری در زندان Tihar

BCCI

BCCI

دهلی نو: هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) فساد اداری واحد (هارمونیک) پیگیری خواهد شد در مسابقه-رفع متهم Sanjeev چاولا که آورده بود به دهلی نو روز چهارشنبه پس از استرداد او از لندن است. “افسران ما که در دهلی نو خواهد بود با آن همراه است و آنها را نیز دنبال کنید. اگر آنها (پلیس دهلی) اجازه ما می خواهم به صحبت کردن با Sanjeev Chawal. اگر ما اجازه ما قطعا با او صحبت کنید. افسر ما در دهلی بود که در ارتباط با این مورد است و او در حال حاضر با BCCI کمک خواهد کرد که ما” هارمونیک رئیس Ajeet سینگ گفت: ANI.

وقتی پرسیده شد که آیا هر دو پلیس دهلی و BCCI نگاه به این موضوع سینگ گفت: “ما نمی گویند. آن است تا به پلیس دهلی. او در زندان خود را و ما نمی توانیم آن را برای اعطا شده اما ما با آنها تماس قطعا.” در روز پنج شنبه چاولا فرستاده شد تا 12 روز بازداشت توسط پلیس دهلی Patiala House دادگاه.

“اول از همه او را به بازجویی در ظهر به زیرخاک در اوردن تمام توطئه است. همه متهم درگیر در هند و یا خارج از کشور هستند شناسایی می شود. او باید به کوچین جمشدپور Faridabad Vadodra Nagpur بمبئی و بنگلور برای بررسی است. جزئیات بازجویی و رویارویی با سایر نفر از افراد متهم به این است که انجام شود به طور کامل از زیرخاک در اوردن و تبانی توطئه” پلیس دهلی جرم شعبه گفته بود دادگاه.

بازی-رفع سر و صدا گران بود توسط پلیس دهلی در سال 2000. تشریح چاولا به عنوان “اصلی conduit” در تبانی در هند و آفریقای جنوبی کریکت سری در سال 2000 پلیس دهلی جرم شعبه به دنبال چاولا بازداشت برای 14 روز. اما اضافی ارشد شهری دادرس Sudhir کومار سیرهی مجاز پلیس دهلی به مسابقه چاولا تنها برای 12 روز است.

صحبت کردن با خبرنگاران DCP جرم شعبه Ram Gopal Naik گفته بودند شش متهم در chargesheet از آنها سه نفر دستگیر شدند. “دو نفر دیگر متهم شد Sanjeev چاولا و منهر خطار. خطار است که در ایالات متحده طبق اطلاعات ما” Naik گفته بود. سابق آفریقای جنوبی کاپیتان Hansie Cronje که بعدها کشته در سقوط هواپیما نیز شده بود نام در chargesheet.

در هند سری در مقابل آفریقای جنوبی پنج یک روز مسابقات و سه آزمون مسابقات بازی شد. این مسابقات ODI بودند در کوچین جمشدپور Faridabad Vadodra و ناگپور در حالی که آزمون مسابقات بودند در بمبئی و بنگلور است. “متهم Sanjeev Kumar چاولا بازی اصلی مجرا در بالا و تبانی و در حالی که ارتکاب بالا-گفت جرم او در آنجا ماند و در همان هتل ها که در آن تیم های اقامت داشتند. او پول داده می شود تا تلفن همراه و همچنین انتقال پول در حساب متهم Hansei Cronje. او در تماس منظم با سه تن دیگر متهم به افراد و بسیاری دیگر” جرم شعبه گفته بود دادگاه.

دادستان عمومی Atul Kumar Shrivastava و آنیل Paswan به دادگاه گفت که متهم است مورد نیاز برای مواجهه با شواهد و مدارک در ارتباط با تبانی در پنج مسابقات ODI و برخی از آزمون مسابقات که صورت گرفت در سال 2000. طرفداران Vineet Malhotra و Hemant شاه به نظر می رسد برای Sanjeev چاولا و مخالف پلیس دهلی درخواست به دنبال وادار سازد بازجویی بیان کرد که chargesheet ثبت شده است در مورد. این وکلا همچنین گفت که طبق استرداد شرایط و دولت اطمینان داده است که چاولا خواهد بود تنها نگه داشته و در Tihar زندان است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان