BCCI پاکستان می گوید: ما هیچ ترور تضمین

BCCI پاکستان می گوید: ما هیچ ترور تضمین – ورزشی

به روز شده: Jun 26, 2020, 08:26 IST | سرپرستان | دهلی نو

BCCI پاکستان می خواهد به اطمینان دهم که وجود خواهد داشت نه هر گونه حمله به این کشور پس از قوس رقبا به دنبال ویزا اطمینان از ICC به بازی T20 جام جهانی بعدی در سال 2023 50-بیش از جام جهانی در هند

BCCI president Sourav Ganguly

BCCI جمهور Sourav Ganguly

با هیات کریکت پاکستان (PCB) اجرایی وسیم خان گفت که هیئت مدیره خواسته است نوشته شده برای اطمینان از ICC که وجود خواهد داشت نه هر گونه مسائل مربوط به ویزا از دولت هند زمانی که تیم می آید به بازی 2021 T20 جام جهانی و 2023 جام جهانی در هند, BCCI خواسته است تا برای ‘هیچ حمله تروریستی’ تضمین از PCB.

یک BCCI رسمی گفت که در حالی که قوانین ICC به وضوح دولت که باید وجود داشته باشد هیچ دولتی دخالت در اجرا از بازی همان نیز برای کریکت تخته و آنها نباید دخالت در اجرا از دولت است. رسمی و سپس خواسته PCB به ارائه تضمین کتبی که وجود خواهد داشت هیچ دشمنی در مرز قبل از درخواست ویزا مربوط به اطمینان از کریکت هند مدیره.

“می PCB به اطمینان در نوشتن است که دولت پاکستان خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ قانونی تهاجم به هند صورت می گیرد از طرف پاکستانی و یا که هیچ نقض آتش بس و یا که هیچ عمل تروریستی صورت می گیرد در خاک هند منشاء آن در پاکستان و یا که هیچ تکرار پولوما-نوع حادثه صورت می گیرد ؟ “ICC مقرر که باید وجود داشته باشد هیچ دخالت دولت در مدیریت از این بازی و نتیجه این خواهد بود که یک ورزش بدن نمی تلاش برای تداخل با چگونه یک دولت توابع. از آن زمان PCB متوجه می شود که متوقف می شود و اقدام مانند یک عامل برای یک فرد در ICC که شناخته شده است به کار در برابر منافع هند است. همه می توانم بگویم این است که هند یک کشور فوق العاده و اعمال در متعادل ترین راه” رسمی اشاره کرد.

وسیم در یک مصاحبه در کانال یوتیوب کریکت Baaz گفت: “ما همچنین به دنبال این واقعیت است که ICC جام جهانی در حال به میزبانی هند در سال 2021 و 2023 و ما در حال حاضر خواسته ICC به ما نوشته شده اطمینان از BCCI که ما نمی خواهد در صورت هر گونه مشکل گرفتن ویزا و ترخیص کالا از گمرک به بازی در هند است.” او همچنین گفت که بسیاری از پاکستان جوخه های مختلف ورزشی داده شد ترخیص کالا از گمرک توسط دولت هند به بازی در زمان های اخیر.

در این بیانیه از وسیم ندارد مقدار وزن به عنوان دولت هند در حال حاضر حل این مسئله با توجه به اعطای ویزا به ورزشکاران از کشورهای مختلف در مورد چند کشور رویدادهای ورزشی در ژوئن 2019.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK